Chat with us, powered by LiveChat

Blog

Partners In Leadership na liście The 2016 Leadership Training Companies Watch List

The 2016 Leadership Training Companies Watch List

14:34 20 Marzec in Aktualności
0

Nasz licencjodawca Partners In Leadership, Inc. został doceniony przez prestiżowy amerykański portal trainingindustry.com, wyróżniający najlepsze firmy szkoleniowe z całego świata.

Zestawienie The 2016 Leadership Training Companies Watch List ma na celu pomoc firmom i osobom prywatnym na całym świecie, w ocenie jakości usług szkoleniowych. W tym roku na liście znalazł się proces Partners In Leadership, który bazuje na 25 latach doświadczeń oraz tysiącach wdrożeń w przeszło 100 krajach. Trzy ścieżki (tzw. TRACKs) tworzenia większej współodpowiedzialności: SelfTRACK®, OthersTRACK® i CultureTRACK® są przełomową odpowiedzią na tworzenie niezwykle efektywnych organizacji oraz osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

TrainingIndustry.com co roku przeprowadza badania i ocenia firmy świadczące usługi szkoleniowe w obszarze przywództwa na podstawie następujących kryteriów:

  • innowacyjna oferta szkoleniowa,
  • unikatowe podejście do zarządzania,
  • wysoka jakość świadczonych usług i stosunek do nowych klientów,
  • realizacja założeń ideologii zarządzania

 

DOOR Poland jest wyłącznym przedstawicielem światowego lidera w tworzeniu accountability na poziomie indywidualnym, zespołowym oraz kulturowym.

admin

slawomir.kazimierczak@door.com.pl

Administrator serwisuX