Chat with us, powered by LiveChat

Blog

Crucial Conversations na liście 13 Most Popular Business Books Of 2013

16:12 26 Luty in arch, Efektywność osobista

Portal Business Insiders na podstawie listy najlepiej sprzedających się książek Amazon opublikował ranking 13 Most Popular Business Books Of 2013. W rankingu pojawiła się pozycja Kerry Patterson, Joseph Grenny, Ron McMillan, Al Switzler „Crucial Conversations: Tools for Talking When the Stakes Are High” – wcześniej okrzyknięta bestsellerem przez New York Times i Washington Post.

„Kluczowe rozmowy: jak prowadzić rozmowę, gdy stawka w grze jest wysoka” przedstawia rozwiązania, dzięki którym poradzisz sobie z najtrudniejszymi i najważniejszymi rozmowami. Dowiesz się, jak:

✔przygotować się do rozmowy, gdy gra toczy się o wysoką stawkę

✔poradzić sobie z gniewem i urazą i podjąć skuteczny dialog

✔stworzyć bezpieczną atmosferę, w której można poruszyć niemal każdy temat

✔przekonywać, nie obrażając przy tym rozmówcy.

Sukces w biznesie to rezultat wielu rozmów. Kluczowe z nich okazują się niezwykle trudne. Ich stawka jest szczególnie wysoka, a przy tym wiążą się z nimi różnice zdań i silne, nieprzyjemne emocje. Ludzie najchętniej unikają takich rozmów lub prowadzą je nieumiejętnie. Niestety bez nich biznes umiera.

Na podstawie książki w firmie VitalSmarts powstała metoda Kluczowe Rozmowy, która pomaga firmom na całym świecie redukować koszty, podnosić jakość produktów, zwiększać bezpieczeństwo pracy oraz skuteczność realizacji najważniejszych projektów biznesowych. Wdrożyło ją ponad 300 z listy 500 największych firm publikowanej przez magazyn Forbes. Z metody Kluczowych Rozmów firmy VitalSmarts korzysta już ponad 2 mln ludzi w różnych zakątkach świata.

W Polsce wyłącznym przedstawicielem VitalSmarts jest firma DOOR Group.X