Chat with us, powered by LiveChat

Blog

GTD na liście 10 najlepszych poradników wszechczasów

16:49 13 Luty in Efektywność osobista
0 Comments
0

The Independent, jedna z czołowych gazet w Wielkiej Brytanii sporządziła listę The 10 Best self-help books 10 najlepszych poradników wszechczasów. Jest nam ogromnie miło poinformować, że książka Davida Allena „Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności”, która stała się światowym bestsellerem, wydanym w 28 językach i nakładzie ponad półtora miliona egzemplarzy zajęła 4 miejsce na tej liście, powyżej prac Dale Carnegie, Eckharta Tolle, czy Marcusa Aureliusa.

David Allen jest jednym z najbardziej uznanych, światowych ekspertów ds. produktywności. W ciągu 30 lat badań i coachingu doradzał prezesom wielu prestiżowych amerykańskich korporacji i instytucji. W 2006 roku został wpisany przez magazyn Forbes na listę „Who Matter Now” – 50 najbardziej wpływowych osób w biznesie. Na podstawie jego książki został stworzony system „Getting Things Done” (GTD) pozwalający w spójny, intuicyjny i wydajny sposób zarządzać efektywnością w życiu osobistym i zawodowym.

W Polsce wyłącznym dostawcą rozwiązań GTD jest firma DOOR Group, która od 20 lat pomaga polskim firmom poprawiać rezultaty biznesowe poprzez kształtowanie postaw, rozwijanie kompetencji pracowników i dostarczanie sprawdzonych rozwiązań.

Zapoznaj się ze szkoleniem GTD.

Dowiedz się więcej na stronie David Allen Company: www.davidco.com

Przeczytaj pierwszy rozdział książki „Getting Things Done”.

admin

slawomir.kazimierczak@door.com.pl

Administrator serwisu

No Comments

Post a Comment