Chat with us, powered by LiveChat

Blog

Premiera nowej edycji GTD

16:21 10 Kwiecień in Efektywność osobista
0 Comments
0

W marcu odbyła się premiera nowego wydania Getting Things Done w języku angielskim. W związku z tym – jako wyłączny przedstawiciel metodologii GTD w Polsce – podjęliśmy współpracę z wydawnictwem Onepress (Helion SA), wydawcą polskiej wersji. Współpraca zakłada m.in. opiekę merytoryczną nad jakością tłumaczenia oraz wspólne działania marketingowe promujące zarówno książkę jak i nasze szkolenia. Premiera nowej wersji planowana jest na przełom 3 i 4 kwartału 2015!

Opublikowana prawie piętnaście lat temu książka Davida Allena Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności, stała się światowym bestsellerem, wydanym w 28 językach i nakładzie ponad półtora miliona egzemplarzy. Znalazła się na liście 10 najlepszych poradników wszechczasów jednej z czołowych gazet w Wielkiej Brytanii The Independent. Zajęła 4 miejsce, powyżej prac Dale Carnegie, Eckharta Tolle czy Marcusa Aureliusa.

Autor książki – David Allen jest jednym z najbardziej uznanych, światowych ekspertów ds. produktywności. W ciągu 30 lat badań i coachingu doradzał wielu prezesem amerykańskich korporacji i instytucji. W 2006 roku został wpisany przez magazyn Forbes na listę „Who Matter Now” – 50 najbardziej wpływowych osób w biznesie.

Na podstawie opracowanej metodologii powstał program szkoleniowy GTD, pozwalający w intuicyjny i wydajny sposób zarządzać efektywnością w życiu osobistym i zawodowym. Korzysta z niego 90% firm z rankingu Fortune 100.

W Polsce wyłącznym dostawcą rozwiązań GTD jest firma DOOR Group, która od 20 lat pomaga polskim firmom poprawiać rezultaty biznesowe poprzez kształtowanie postaw, rozwijanie kompetencji pracowników i dostarczanie sprawdzonych rozwiązań.

Dołącz do bezpłatnego spotkania warsztatowego Getting Things Done.

Dowiedz się więcej na stronie David Allen Company.

GTD rankingi

admin

slawomir.kazimierczak@door.com.pl

Administrator serwisu

No Comments

Post a Comment