Zakład produkcyjny jako klub sportowy

Zakład produkcyjny jako klub sportowy

11:53 06 Sierpień in Pozostałe
0 Comments

Czy zakład produkcyjny może działać jak profesjonalny z prawdziwego zdarzenia klub sportowy? Nie przymierzając – angielski klub piłkarski?

Absolutnie TAK. I nie jest to kwestia dużych pieniędzy czy nakładów. W większym stopniu jest to wynik pewnej otwartości, pozytywnego myślenia, przemyślanego modelowania właściwego podejścia i nawyków oraz skupienia wszystkich wokół jasnej i bliskiej każdemu wizji.

Wtedy – pracownicy to świadomi swoich zadań i możliwości zawodnicy skupieni na realizacji nakreślonej taktyki, z pasją wychodzący na boisko.

Kadra przełożonych – to cały sztab szkoleniowy, który na każdym kroku motywująco wspiera, podpowiada i pomaga w pokonywaniu codziennych trudności.

Z kolei działy kontroli, utrzymania ruchu, badań, obsługi klientów – to niczym sztab medyczny odpowiedzialny za utrzymanie jakości, wydolności produkcyjnej i zdolności sprzedażowej.

Kadra kierownicza – jasno określa cele do zrealizowania w każdym sezonie, konkretyzuje plany rozgrywek, monitoruje postępy, zapewnia niezbędny sprzęt i warunki do pracy.

Wszyscy wiedzą za co odpowiadają, wszyscy rozumieją czego się od nich oczekuje. Sami wiedzą co chcą osiągnąć. Są świadomi swojej zależności, mogą na sobie polegać, czują wsparcie pozostałych – łączy ich wspólny cel – sukces.
_______________________________

Program rozwoju umiejętności zespołów produkcyjnych DOOR został stworzony w wyniku wieloletniej współpracy z największymi firmami na polskim rynku, aby rozwiązywać najważniejsze problemy firm produkcyjnych. Jest on także odpowiedzią na najtrudniejsze, najbardziej złożone wyzwania, przed którymi w codziennej pracy stają menedżerowie zespołów produkcyjnych. Podczas jego realizacji kierownicy niższego i średniego szczebla poznają, ćwiczą i przyswajają skuteczne metody zarządzania personelem. Efektywne techniki komunikacji przekazywane przez naszych najlepszych trenerów gwarantują lepszą i sprawniejszą współpracę z wieloosobowymi zespołami oraz pomagają szybko i skutecznie rozwiązywać konflikty, budować silne relacje oparte na zaufaniu i znacząco wpływać na wydajność zespołu.

Więcej informacji znajdziesz ►www.lpprzemysl.door.com.pl

Tekst przygotowany przez Mariusza Łycyniaka

[Fot.: fotolia.com]

Tags:

admin

slawomir.kazimierczak@door.com.pl

Administrator serwisu

No Comments

Post A Comment

X