Chat with us, powered by LiveChat

Blog

Mapa nowych wyzwań HR

16:11 15 Kwiecień in Zarządzanie
0 Comments
0

21 kwietnia 2015 r. w godz. 9.00-11.00 w Łazienkach Królewskich w Warszawie, w budynku Pałacu na Wyspie odbędzie się debata THINKTANK „Mapa nowych wyzwań HR”, której DOOR Group SA jest partnerem. Zaprezentujemy temat Accountability.

Liderzy i managerowie mocno zastanawiają się obecnie jak efektywniej motywować i angażować swoich pracowników. Dyskusja ta jest szczególnie istotna w kontekście pokolenia Y i Z, które wchodzą na rynek pracy. Dlatego Ośrodek Dialogu i Analiz THINKTANK organizuje debatę – okrągły stół dyrektorów HR pt. „Mapa nowych wyzwań HR”. Celem dyskusji jest zarysowanie głównych obszarów zmian w zarządzaniu ludźmi, refleksja nad rolą działów HR w organizacjach oraz przegląd dobrych praktyk.

Do udziału w wydarzeniu THINKTANK zaprosił dyrektorów HR największych firm i instytucji w Polsce, właścicieli firm rodzinnych i liderów administracji publicznej. Wnioski zostaną opublikowane na łamach czerwcowego numeru magazynu THINKTANK. Będzie to pierwsze ze spotkań w ramach cyklu Laboratorium dobrych praktyk HR THINKTANK.

[Fot.: fotolia.com]

admin

slawomir.kazimierczak@door.com.pl

Administrator serwisu

No Comments

Post a Comment