Chat with us, powered by LiveChat

WEBINAR: Home Office Menedżera

Zapraszamy na 45-minutowe spotkanie online.

Poruszymy takie tematy jak:

  • Jak zapewnić by praca w domu koncentrowała się na kluczowych zadaniach i rezultatach.
  • Jak komunikować kluczowe zadania, by nic nie umknęło.
  • Jak utrzymywać poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i całość organiacji
  • Jak monitorować realizacje ustaleń.

Zdecydowana większość szefów, na różnych szczeblach organizacji lubi widzieć swoich pracowników przy pracy. Gdy wysyłamy ich na home office, tracimy taką możliwość.

Co zatem ma zrobić szef, by ta forma pracy była zgodna z najważniejszymi potrzebami organizacji. One też mogą nadzwyczajnie szybko ulegać zmianie.

CCi, którzy obserwują swoje dzieci, które są teraz zachęcane do pracy on-line, do brania odpowiedzialności za swoje rezultaty, mogą się słusznie zastanawiać:

  • Czy mój zespół, rozproszony po swoich domach, radzi sobie na poziomie, który jest potrzebny by osiągnąć zamierzone cele?
  • Jaka jest moja rola jako managera w tej sytuacji?
  • Jak mogę zwiększyć szanse zespołu na efektywną pracę? Szczególnie, jeśli ten zespół nie miał tego typu doświadczeń i nie wyrobił sobie potrzebnych nawyków.
  • Do jakiego stopnia taka forma pracy jest efektywna? Jak to sprawdzić?

Zgłoszenia formularzem poniżej

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR:

Ilość miejsc ograniczona

7 kwietnia (wtorek) godzina 10:30

Akceptuję warunki szkoleń otwartych (dostępne po prawej stronie)*

Akceptuję regulamin szkolenia DOOR Poland*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od DOOR Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 23A/111, informacji handlowych o produktach lub usługach tej Spółki, a w tym oferty handlowej w formie wiadomości e-mail na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu podanego w formularzu kontaktowym przez DOOR Poland Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie (01-102) przy ul. Jana Olbrachta 23A/111, w celu nawiązania połączenia głosowego i przedstawienia mi oferty dotyczącej szkoleń. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

* Wymagane

Obowiązek Informacyjny

X