Warsztaty online dla firm i pracowników

Cieszymy się, że zdecydowałeś się poszukiwać możliwości rozwoju kompetencji osobistych, swojego zespołu lub całej organizacji jakie daje nauka on-line.

Dzięki proponowanym przez DOOR rozwiązaniom, możesz wybrać w bogatej ofercie:

  • krótkich webinariów
  • kilkugodzinnych warsztatów on-line
  • warsztatów szkoleniowych lub wdrażających procesy przyspieszające realizacje celów dostarczanych w formie tradycyjnej, a wzmacnianych rozwiązaniami on-line

Mamy też unikalną propozycje – mikrolearning.

Krótkich, niedużych dawek wiedzy, ćwiczeń czy spotkań z trenerem, które mogą być jednorazowym doświadczeniem lub też razem składać się na wieloetapową, ciekawą podróż edukacyjną. Jest ona dostępna dzięki bardzo przyjaznej w obsłudze platformie Code Of Talent. Nie wymaga ona żadnej preinstalacji oprogramowania oraz zapewnia pełną zgodność z wymaganiami RODO. Użytkownik porusza się na niej w sposób podobny jak na profilach społecznościowych, co czyni cały proces nauki bardzo intuicyjnym, łatwym w obsłudze. Dodatkowo zapewnia wiele okazji do współpracy, wymiany doświadczeń i interakcji z innymi uczestnikami. Proponowane opcje gamifikacji całego procesu dostarczają dodatkowej motywacji i przyjemności z nauki.

Jest to doskonała propozycja jeśli szukasz takiej ścieżki rozwoju, która nie obciąża czasowo, a pozwala skutecznie osiągnąć zamierzone cele. Może to być też doskonałe narzędzie zwiększające szanse utrwalenia swoich kompetencji po tradycyjnym czy on-linowym warsztacie.