Doradztwo

DOOR w ramach doradztwa biznesowego może dostarczyć Państwu szereg rożnych rozwiązań.

Skupiają się one z oczywistych względów na obszarze zwiąazanym z zarządzaniem kulturą organizacji, i kompetencjami pracowników. Każde z tych rozwiązań może być użyte w różnych projektach jakie Państwo przygotowujecie. Mogą być częścią procesu szkoleniowego, ale też dobrym wsparciem złożonych inicjatyw strategicznych.

  • Badania postaw i kompetencji. W tym zakresie oferujemy przygotowane badania z wykorzystaniem własnej platformy. DOOR przygotowuje także badania na zlecenie dotyczące określonego przez Klienta obszaru.
  • Feedback 360 (270/180). Możecie skorzystać Państwo z naszych propozycji, możemy poprowadzić badanie w oparciu o Państwa zagadnienie lub przygotować je dla Państwa w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania. Pomagamy interpretować wyniki. Pomagamy przygotować konkretne plany działań.
  • Assessment/Development Center. Badamy kompetencje istotne z punktu widzenia efektywnego wykonywania pracy na danym stanowisku teraz i/lub w przyszłości
  • Sesje strategiczne. Warsztaty z Zarządami podczas których pomagamy w wyborze Kluczowych Celów i sposobie i wdrażania – w tym komunikowania zmian w organizacji.