Doradztwo biznesowe

Wykorzystaj profesjonalne doradztwo dla firm, aby wprowadzić swój biznes na nowy poziom. W DOOR proponujemy Ci usługi doradcze, które obejmują kompleksowe doradztwo biznesowe – doradztwo strategiczne i doradztwo logistyczne dla małych oraz średnich firm. Indywidualne podejście, doświadczenie i nowoczesne metody pracy. Sprawdź nas. Skorzystaj z doradztwa biznesowego dla firm w DOOR Poland. Napisz do nas door@door.com.pl lub zadzwoń +48 662 287 280!

Profesjonalne doradztwo dla firm – od czego zacząć?

Każda firma, mała czy duża, na pewnym etapie spotyka trudności, które czasem ciężko pokonać samodzielnie. Finanse, logistyka czy zarządzanie w firmie mogą być nie lada wyzwaniem nie tylko dla korporacji, ale i dla małych firm. Z sytuacji kryzysowych, zastojów i innych problemów związanych z zarządzaniem pracownikami i firmą pomoże Ci się wydostać doradca biznesowy. Doradcy DOOR to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy prowadzą doradztwo w zakresie rozwoju firmy oraz sposobów działania w określonych sytuacjach. Pomogą Twojej firmie znaleźć najlepsze rozwiązania dla aktualnych problemów. Jak zacząć współpracę z doradcą? Zadzwoń +48 662 287 280 lub napisz door@door.com.plSprawdź, jak nasze narzędzia i wiedza pomogą Ci w realizacji strategii w Twoim przedsiębiorstwie.

Doradztwo i konsulting Warszawa – poznaj ofertę

DOOR w ramach doradztwa biznesowego może dostarczyć Twojej firmie szereg rożnych rozwiązań. Pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących rozwoju i zmian w firmie.

Skupiają się one z oczywistych względów na obszarze związanym z zarządzaniem kulturą organizacji i kompetencjami pracowników. Każde z tych rozwiązań może być użyte w różnych projektach jakie przygotowujecie jako zespół. Mogą być częścią procesu szkoleniowego, ale też dobrym wsparciem złożonych inicjatyw strategicznych.

 • Badania postaw i kompetencji. W tym zakresie oferujemy przygotowane badania postaw i kompetencji pracownikówz wykorzystaniem własnej platformy. DOOR przygotowuje także badania na zlecenie dotyczące określonego przez Klienta obszaru, w zależności od potrzeb.
 • Feedback 360 (270/180). Możecie skorzystać z naszych propozycji, możemy poprowadzić badanie w oparciu o wybrane zagadnienie lub przygotować je w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania. Pomagamy interpretować wyniki. Pomagamy przygotować konkretne plany działań dla biznesu.
 • Assessment/Development Center.Badamy kompetencje pracownikówistotne z punktu widzenia efektywnego wykonywania pracy na danym stanowisku teraz i/lub w przyszłości.
 • Sesje strategiczne. Warsztaty z Zarządamii właścicielem firmy podczas których pomagamy w wyborze Kluczowych Celów i sposobie ich wdrażania, w tym komunikowania zmian w organizacji. Pomagamy zbudować strategię działania Twojej firmy.

Oferujemy kompleksowe doradztwo dla firm w Warszawie i w całej Polsce. Skorzystaj z naszych usług doradczych – w miejscowości Warszawa i nie tylko.

Czy Twoja firma potrzebuje doradcy biznesowego?

Właściciel firmy jako przedsiębiorca ma przed sobą wiele wyzwań. Prowadzenie biznesu i zarządzanie zespołem nie są proste, dlatego czasem przydaje się profesjonalne wsparcie. Zastanawiasz się, czy Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje usług doradcy? Odpowiedz na te pytania:

 • Chcesz rozwijać wybrany obszar działania firmy, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?
 • Chcesz usprawnić działanie firmy i sprawdzić, dlaczego obecna strategia nie daje optymalnych efektów?
 • Widzisz w swojej firmie problem, a nie masz zasobów, aby go rozwiązać?
 • Dopiero zaczynasz rozwijać firmę i potrzebujesz profesjonalnej porady od specjalistów?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, skontaktuj się z nami i umów się na konsultacje! Analiza potrzeb klienta, strategie marketingowe, zarządzanie zmianą, współpraca z zewnętrznymi klientami, analizy rynku? Wykorzystaj doradztwo biznesowe na swoją korzyść.

Co zyskujesz, korzystając z doradztwa strategicznego firmy?

Doradztwo strategiczne firm w zakresie zarządzania kulturą przedsiębiorstwa i kompetencjami jego pracowników ma na celu wprowadzenie konkretnych rozwiązań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W praktyce rozwiązania te mają na celu zwiększenie finansowych wyników firmy. Efektem wprowadzenia zmian we własnej firmie jest usprawnienie wybranego procesu w przedsiębiorstwie. Co więc możesz zyskać, decydując się na współpracę z naszą firmą doradczą? W pokonaniu których wyzwań pomoże Ci konsultant biznesowy?

 • poprawa jakości środowiska pracy,
 • zwiększenie satysfakcji pracowników i klientów,
 • optymalizacja procesów w firmie – z zakresu zarządzania, strategii, marketingu, zarządzania zespołem i nie tylko,
 • zwiększenie wyników finansowych i konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku.

W DOOR specjalizujemy się w doradztwie strategicznym dla firm. Na czym polega doradztwo strategiczne? To przede wszystkim analiza dotychczasowej strategii, określenie jej problemów i opracowanie nowej strategii, która będzie odpowiedzią do konkretnych wyzwań firmy. Badamy otoczenie rynkowe i otoczenie regulacyjne. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze, doradztwo gospodarcze i biznesowe doradztwo dla firm (Warszawa i cała Polska) z różnych branż. Pomagamy przedsiębiorcom w zarządzaniu kulturą organizacji i kompetencjami pracowników oraz prezentacji biznesowych atutów konkretnej firmy. Wdrażamy innowacje, tworzymy strategię biznesową, badamy kompetencje, ułatwiamy wypracowanie nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynku i firmy. Nasza oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i funkcjonujących już na rynku małych i średnich firm.

Skorzystaj z usług doradczych i rozwijaj swój biznes!

Otwierasz firmę? Wybierasz odpowiednią formę prowadzenia firmy? Czujesz, że pora na reorganizację procesów wewnętrznych? Zaczynasz nietypową realizację projektu? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące działalności gospodarczej, biznes planów, strategii firmy, logistyki i nie tylko. Fachowe doradztwo pozwoli Ci na rozwój biznesu na nowym poziomie. Planowanie, wdrożenia projektów, przygotowywanie strategii, projektowanie nowych rozwiązań w firmie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!