Strona główna Szkolenia DOOR2Mastery Self learning

Self-learning – szkolenie z samodzielnej nauki

Jak uczyć się samodzielnie? Zastanawiasz się, w co inwestować, aby polepszyć swoje finanse albo zwiększyć swoją wartość jako pracownika? Dostęp do wiedzy w dzisiejszych czasach jest nieograniczony i prostszy niż kiedykolwiek, a o własny rozwój można zadbać niemal bezkosztowo. Jeżeli chcesz, możesz nauczyć się samodzielnie niemal wszystkiego. Rozwój własny to nie tylko samodzielna nauka języka, ale też zagadnienia, takie jak korzystanie ze storytellingu w sprzedaży, praca nad relacjami, zmiana wizerunku, radzenie sobie z zastrzeżeniami klientów czy nauka podyplomowa. Możliwości jest mnóstwo, ale czy wiesz, jak je wykorzystać?

Chcesz nauczyć się efektywnej pracy nad sobą? Nie chcesz dalej odkładać nauki na później, uczyć się chaotycznie, niesystematycznie albo wcale? Nasz warsztat z self-learningu pomoże Ci nadać sens, cel i strukturę swoim wysiłkom. Weź udział w szkoleniu z samodzielnej nauki w DOOR i naucz się, jak uczyć się samemu i osiągać zamierzone cele.

Samodzielna nauka – tematy warsztatu

Umiejętność samodzielnej nauki to teraz niezwykle przydatna rzecz. Wystarczy, że masz dostęp do internetu, a zyskujesz dostęp do niemal nieograniczonej puli zasobów i wiedzy. Ważne jest, aby umieć mądrze z niej skorzystać. Nauka samodzielna wymaga dużej motywacji wewnętrznej i zaangażowania, ale im więcej przydatnej wiedzy przyswoisz, tym bardziej zwiększysz swoją szansę na sukces – nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. Ale jak uczyć się samodzielnie, żeby faktycznie nauczyć się nowych rzeczy? Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie szkolenia. Zobacz, o czym porozmawiamy!

 • Samodzielna nauka – warto czy szkoda czasu?
 • Poznaj siebie i poznaj sytuację
 • Jak szukać obszarów do rozwoju?
 • Jak podjąć dialog z własnymi przekonaniami?
 • Co – Kiedy – Dlaczego
 • Dialog ze sobą samym o Uzgodnieniach
 • Przydatne narzędzia i skuteczne sposoby na monitorowanie postępów w nauce
 • Skąd brać najlepsze źródła wiedzy?
 • Uczestniczenie – wydarzenia, projekty
 • Eksperymenty
 • Automotywacja i zaangażowanie od początku do końca nauki – jak motywować się do samodzielnej nauki?
 • Bądź swoim coachem!

Czas trwania szkolenia: 4 godziny online. Wybierz termin i zapisz się na szkolenie otwarte z self-learningu lub umów się na szkolenie zamknięte dla grup!

Jak uczyć się zawodu samodzielnie?

Nieustanny rozwój to tak naprawdę warunek konieczny, jeżeli chcesz odnosić sukcesy w swoim zawodzie, awansować i zyskiwać nowe szanse na rynku pracy. Dokształcanie się i rozwój otwierają przed nami nowe możliwości, a sposobów na naukę nowych umiejętności jest mnóstwo. Masz do wyboru kursy, szkolenia, warsztaty, webinary i całe mnóstwo innych rozwiązań z zakresu self-learningu. Trzeba jednak liczyć się z tym, że samodzielna nauka wymaga samodyscypliny, systematyczności, cierpliwości i zdolności sprawnego zarządzania czasem i energią. 

Chcesz się przebranżowić? Nauczyć się nowych rzeczy? Brakuje Ci motywacji i organizacji, żeby zrobić pierwszy krok? Tajniki self-learningu i sposoby na samodzielną naukę w domu poznasz na naszym warsztacie. Weź udział w szkoleniu online i zdobywaj nowe umiejętności. Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 662 287 280 albo napisz wiadomość na adres door@door.com.pl, aby dowiedzieć się więcej.