Strona główna Szkolenia Szkolenia menedżerskie DOOR2Leadership Menedżer od pierwszego dnia

Menedżer
od pierwszego dnia

Awans na stanowisko menedżerskie bywa punktem krytycznym w zawodowej karierze pracownika.

Odnalezienie się w nowej sytuacji wymaga opanowania w krótkim czasie wielu dodatkowych, niezbędnych w tej roli umiejętności. Zamiast uczyć się na błędach, może warto być „mądrym przed szkodą”. Zapisz się na warsztaty dla początkujących menedżerów i przygotuj się do funkcji menedżera. 

Rozpoczynając karierę na stanowisku kierowniczym, należy uświadomić sobie, jakie wyzwania czekają na menedżera i jakie umiejętności będą mu niezbędne do rozwiązywania problemów. Na naszym szkoleniu dla nowych menedżerów zapoznasz się z metodami skutecznej komunikacji, dowiesz się, jak zbudować wiarygodny wizerunek szefa i poznasz zestaw najważniejszych cech dobrego menedżera. Poznaj najbliższe terminy warsztatów dla początkujących menedżerów na naszej stronie www albo umów się na indywidualne szkolenie w swojej firmie. Jesteśmy dostępni dla Ciebie pod numerem telefonu +48 662 287 280. Możesz też wysłać do nas wiadomość na adres e-mail door@door.com.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Tematy warsztatu dla początkujących menedżerów

Początkujący menedżer staje przed wieloma wyzwaniami. Szczególnie wymagające będzie wypracowanie własnych standardów postępowania i określenie strategii w zakresie budowy autorytetu szefa. Zaczynasz pracę na stanowisku menedżerskim? Nasze szkolenie – online lub stacjonarne – pomoże Ci w zakresie zbudowania autorytetu, komunikacji z pracownikami i nie tylko. Zobacz, czego dowiesz się na warsztacie.

 • Krytyczny punkt przemiany ról – zadania do zrealizowania, delegowanie zadań
 • Różnice w sposobie wykonywania pracy przez menedżera i pracownika
 • Normy Firmy – normy zespołu
 • Pierwsze spotkanie w nowej roli z zespołem
 • Budowanie relacji z przełożonym
 • Otoczeniekoledzy na tym samym poziomie zarządzania
 • Sposoby wywierania wpływu na otoczenie
 • Co się stało z zespołem po moim awansie?
 • Elementy z jakich zbudowany jest efektywny zespół – komunikacja, role zespołowe;
 • Zespół w nowej sytuacji – fazy tworzenia zespołu – rozpoznawanie i zasady postępowania
 • Podsumowanie okresu wspólnej pracy. Plany na przyszłość

Czas trwania szkolenia: 2 dni. Cena szkolenia dla nowych menedżerów obejmuje również komplet materiałów szkoleniowych. Uczestnicy szkolenia menedżerskiego w DOOR mają też przestrzeń do zadawania pytań i rozwiewania powstałych wątpliwości.

Warsztaty dla nowych menedżerów, czyli dla kogo?

Warsztaty dla młodych menedżerów to szansa na przygotowanie do zarządzania zasobami ludzkimi i kierowania zespołem. Dla kogo stworzyliśmy te warsztaty?

 • Początkujący menedżer z krótkim stażem.
 • Pracownik, który ma awansować na lidera lub menedżera.
 • Właściciel małej firmy, który chce być lepszym liderem dla swojego zespołu.
 • Aktywnie pracujący menedżer, który szuka wskazówek z zakresu zarządzania zespołem.

Omawiane zagadnienia mają pomóc menedżerom odnaleźć się w nowej roli, a praktyczne wskazówki mają ułatwić pierwsze kroki w pracy po awansie. 

Kurs menedżerski dla początkujących jest dla Ciebie, jeżeli…

…trudno Ci odnaleźć się na nowym stanowisku.

…chcesz zbudować dobrą i profesjonalną relację ze swoim zespołem.

…brakuje Ci niezbędnych umiejętności kierowniczych.

…masz trudności z odnalezieniem się w nowym miejscu w hierarchii organizacyjnej firmy.

Chcesz zdobywać nowe umiejętności z zarządzania, tak pożądane na rynku pracy? Szukasz szkolenia, które przygotuje Cię do pierwszej pracy na stanowisku kierowniczym? Ten warsztat dla początkujących menedżerów jest dla Ciebie.

Co zyskasz po warsztacie dla młodego menedżera?

Po szkoleniu w DOOR:

 • dowiesz się, jak budować autorytet i delegować zadania,
 • przekonasz się, jakie umiejętności menedżer musi opanować,
 • poznasz praktyczne wskazówki z kierowania zespołem od doświadczonych menedżerów,
 • przygotujesz się do zmiany ról w zespole,
 • nauczysz się efektywnie komunikować z członkami zespołu.

Szkolenie przeprowadzone jest przez doświadczonego trenera. Przy okazji masz okazję do rozbudowania sieci kontaktów (networking) – w swojej grupie szkoleniowej spotkasz wielu początkujących menedżerów.

Zapisz się na warsztaty dla początkujących menedżerów

Warsztat „Menedżer od pierwszego dnia” to propozycja dla młodych, początkujących menedżerów, którzy poszukują wiedzy niezbędnej na nowym stanowisku. Chcesz zorganizować takie szkolenie w swojej firmie? Skontaktuj się z nami i ustal termin organizacji szkolenia stacjonarnego w Twojej siedzibie. Wolisz formę szkolenia online lub zatrudniasz pracowników pracujących zdalnie? Skorzystaj ze szkolenia online! W warsztatach online może wziąć udział każdy, bez względu na miejsce zamieszkania lub miejsce pracy. Wystarczy komputer i dostęp do sieci WiFi.

Chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat uczestnictwa w warsztatach? Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 662 287 280 albo napisz do nas wiadomość pod adres door@door.com.pl.

Planujesz rozwijać swoją karierę jako menedżera? Zdobywać nowe umiejętności przydatne w pracy? Sprawdź nasze pozostałe szkolenia menedżerskie – sprawdź naszą ofertę w zakładce „Szkolenia” i zdobywaj nową wiedzę pod okiem trenerów DOOR.