Strona główna Szkolenia DOOR2Mastery

Szkolenia rozwojowe DOOR2Mastery

# PRODUKTYWNOŚĆ, STRES, WELLBEING
# JAKOŚĆ PRACY W ZESPOLE
# ROZWÓJ WŁASNY
# EFEKTYWNE SPOTKANIA I PREZENTACJE
# KOMUNIKACJA
# PERSWAZJA I WYWIERANIE WPŁYWU

Szkolenia rozwojowe z produktywności, komunikacji, perswazji i rozwoju osobistego. Sprawdź pełną ofertę naszych szkoleń osobistych i rozwijaj swoje umiejętności każdego dnia.

Profesjonalne szkolenia – rozwój osobisty

Szkolenia osobiste DOOR2Mastery to szeroki pakiet szkoleń oraz narzędzi do rozwoju osobistego. Online i stacjonarnie organizujemy szkolenia zamknięte i szkolenia otwarte z rozwoju osobistego. Ich celem jest wsparcie zespołów i pracowników w osiąganiu mistrzostwa w tym, co robią oraz co chcą robić.

Mahatma Gandhi podsumował takie zmagania słowami:

  „Różnica pomiędzy tym co robimy, a tym,
do czego robienia jesteśmy uzdolnieni,
wystarczyłaby do rozwiązania wszystkich
problemów świata.”

Szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego – oferta

Kursy i szkolenia z rozwoju osobistego kształtują kompetencje miękkie, które są niezbędne w biznesie. W naszej ofercie umieściliśmy warsztaty i kursy rozwojowe, podczas których rozwiniesz swoje umiejętności osobiste i poszerzysz swoje kompetencje zawodowe. Warsztaty organizujemy dla klientów z całej Polski. Co znajdziesz w naszej ofercie szkoleń z rozwoju osobistego?

 • Szkolenia rozwojowe kształtujące efektywność osobistą
 • Self-learning
 • Warsztaty ze współpracy zespołowej
 • Warsztaty z prowadzenia spotkań
 • Szkolenie z komunikacji
 • Szkolenie z wystąpień publicznych
 • Warsztaty z wywierania wpływu
 • Szkolenie z radzenia sobie ze stresem

Zapisując się na szkolenia rozwojowe w DOOR Poland, możesz wybrać szkolenie zamknięte albo szkolenie otwarte. Szkolenia w każdej formie są pełne wiedzy merytorycznej z różnych obszarów niezbędnej w miejscu pracy, czyli w życiu zawodowym, ale też w życiu osobistym. Szkolenia zamknięte o rozwoju osobistym to propozycja dla całych zespołów w firmach. Na szkolenia otwarte zapraszamy każdego, kto chce zadbać nie tylko o kompetencje twarde, ale też kompetencje miękkie.

Dla kogo warsztaty rozwoju osobistego?

Warsztaty i szkolenia z rozwoju osobistego są dedykowane dla:

 • pracowników firm,
 • członków zespołów w firmie,
 • osób pracujących z klientem,
 • specjalistów, menedżerów.

Szkolenia rozwojowe są dla Ciebie, jeżeli chcesz pracować nad rozwojem takich umiejętności, jak: umiejętność radzenia sobie ze stresem, komunikacja, perswazja, wystąpienia publiczne, umiejętność podejmowania decyzji, produktywność, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu czy ćwiczenie odporności psychicznej.

Doświadczeni trenerzy rozwoju osobistego

Za skuteczność naszych warsztatów odpowiadają przede wszystkim profesjonalni trenerzy, którzy prowadzą szkolenia. Rozwój osobisty i nowe kompetencje najlepiej wykształcać pod okiem doświadczonego eksperta. Setki godzin na sali szkoleniowej i dziesiątki przeprowadzonych warsztatów – nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie, zarówno w pracy z ludźmi, jak i w prowadzeniu szkoleń dla najróżniejszych grup szkoleniowych. Warsztaty opierają się nie tylko o wykłady, ale też ćwiczenia grupowe i indywidualne, scenki, prezentacje i gry.

Zapisz się na szkolenie rozwojowe!

Sprawdź dostępne szkolenia zamknięte lub aktualne szkolenia otwarte i zapisz się poprzez formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z nami. Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 662 287 280 lub napisz do nas wiadomość na door@door.com.pl.