Strona główna Kultura & Rezultaty Realizacja strategii

Realizacja strategii firmy

Realizacja strategii „Execution Happens” – oferta dla firm

Czym jest realizacja strategii firmy „Execution Happens”?

Realizacja strategii firmy „Execution Happens” to prosty i zdumiewająco skuteczny proces pomagający pracownikom sprawić, by ich najważniejsze cele były spójne ze strategią zespołu i organizacji. Rozwiązanie to od lat pomaga organizacjom realizować strategie poprzez tworzenie trwałych procesów oraz budowanie kultury skupiania się na tych strategiach, aby osiągać oczekiwaną zmianę w organizacjach.

Na czym polega realizacja strategii „Execution Happens”?

Proces „Execution Happens” został opracowany po to, by uchwycić różnicę pomiędzy efektywną a niepotrzebną pracą i znaleźć oraz zastosować właściwe antidotum. W ramach realizacji strategii firmy każdy członek zespołu w organizacji może znacząco podnieść wartość swojego wkładu poprzez zwiększenie wymiaru Potrzebnej Pracy i ograniczenie Niepotrzebnej Pracy. Wymiar Potrzebnej Pracy może wzrosnąć w procesie poprawy współpracy i komunikacji w zespole.

Realizacja strategii firmy „Execution Happens” to proces:

  • WYMIERNY – przynosi konkretne i mierzalne efekty na poziomie pojedynczych zespołów czy też całej organizacji.
  • UNIWERSALNY – pomaga osobom i całym zespołom odnieść się do problemów w organizacji, skupiając się na tej pracy, która prowadzi do realizacji strategii.
  • PROSTY – może być stosowany przez osoby na wszystkich poziomach organizacji, gwarantując, że wkład każdego będzie miał wpływ na zmianę.
  • PRAKTYCZNY – skoncentrowany na problemach organizacji, w której jest wdrażany.
  • KOMPLEKSOWY – oferuje różne metody wdrożenia i utrzymania procesu.

Przystąp do realizacji strategii firmy „Execution Happens” wraz z centrum szkoleniowym DOOR. Będziesz pracował pod okiem specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą niezbędną do przeprowadzania klientów przez procesy zmian. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, przeczytaj o misji i historii centrum szkoleń DOOR lub skontaktuj się z nami – osobiście, telefonicznie bądź e-mailowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i znajdziemy dogodny dla Ciebie termin warsztatów realizacji strategii firmy.