Strona główna Szkolenia DOOR2Sales Zamykanie sprzedażyi trudne sytuacje

Zamykanie sprzedaży
i trudne sytuacje

(na żywo i on-line)

Z perspektywy sprzedawcy zamykanie rozmowy handlowej jest momentem decydującym.

Z punktu widzenia klienta to tylko jedne z etapów całego złożonego procesu kupna. Nie zawsze jest on już do tej decyzji gotowy. Sprzedawcy próbując szybko do niej doprowadzić, „gubią” po drodze klienta. To swoiste niedopasowanie rodzi frustracje po obu stronach. Klienci czują się do czegoś zmuszani, sprzedawcy szukają kolejnych, sprytnych technik zamknięcia, choć przecież od dawna wiemy, że one zwykle nie działają. 

Chcesz wiedzieć, jak powinno wyglądać skuteczne zamknięcie sprzedaży? Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach? Przekonać się, jakie techniki zamykania sprzedaży faktycznie działają? Poznaj tajniki finalizacji transakcji i zobacz, jak wspierać w decyzji klienta. Pomożemy Ci w budowaniu sprawnych struktur finalizacji sprzedaży i pokażemy, jak postępować w trudnych sytuacjach w obsłudze klienta. Sprawdź, czego dokładnie nauczysz się na naszym szkoleniu z zamykania sprzedaży.

Techniki zamykania sprzedaży – tematy warsztatu

Chcesz być ekspertem w zamykaniu sprzedaży? To szkolenie skupia się precyzyjnie na finalizowaniu transakcji i sposobach postępowania w trudnych sytuacjach. Poznaj pełny program szkolenia i skorzystaj z praktycznej wiedzy naszych trenerów. 

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Techniki zamknięć, ale też etap procesu kupna.
 • Rozpoznawanie procesu decyzyjnego klienta – osoby i ich role, kryteria, terminy.
 • Finalizowanie transakcji – algorytm postępowania.
 • Ćwiczenia praktyczne.

Czas trwania: 1 dzień

Dowiesz się, jak skutecznie zamykać proces sprzedaży. Zobaczysz, jak wygląda proces decyzyjny klienta od A do Z. Przekonasz się, jak wzbudzić zaufanie klienta i jak budować z nim relację, aby rozwiać jego wątpliwości i rzetelnie pomóc mu przejść przez cały proces podejmowania decyzji o zakupie.

Po warsztacie uczestnicy realizują poznane umiejętności w ramach sugerowanego planu wdrożenia z wykorzystaniem proponowanych narzędzi i poszczególnych technik. W ten sposób mają szansę na realną poprawę rezultatów. 

Jakie kompetencje rozwiniesz?

Szkolenie Zamykanie sprzedaży i trudne sytuacje w DOOR Warszawa kształtuje takie umiejętności jak:

 • Rozpoznawanie procesu decyzyjnego u klientów
 • Przygotowanie klienta do zamknięcia sprzedaży
 • Pokonywanie obiekcji
 • Radzenie sobie z klientem trudnym

Obsługa klienta w sytuacjach trudnych

Profesjonalny sprzedawca musi wiedzieć, jak poradzić sobie w sytuacjach trudnych lub konfliktowych. Czy wiesz, jak radzić sobie ze stresem podczas trudnej rozmowy z klientem? Jak reagować na jego zarzuty i zrozumieć jego zachowania, a potem właściwie na nie odpowiedzieć? Trudny klient lub trudna sytuacja to spore wyzwanie na etapie zamykania sprzedaży. W takim momencie sprzedawca musi stanąć na wysokości zadania i wykorzystać swoje umiejętności i techniki tak, aby skutecznie porozumieć się z klientem. Na szkoleniu poznasz niezbędne narzędzia i zdobędziesz kompetencje, które pomogą Ci wyjść obronną ręką nawet z najtrudniejszych sytuacji z klientem.

Kto ma szansę zyskać najwięcej na udziale w szkoleniu? Do kogo kierujemy ten warsztat?

Dla kogo szkolenie z zamykania sprzedaży?

To szkolenie, tak jak pozostałe nasze szkolenia sprzedażowe, kierujemy do tych osób, które na co dzień zajmują się sprzedażą i pracą z klientem. Zapisz się na szkolenie, jeżeli pracujesz jako:

 • sprzedawca/handlowiec
 • menedżer odpowiedzialny za kontakt z klientem
 • menedżer zespołu handlowego
 • pracownik działu obsługi klienta – doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
 • dyrektor sprzedaży
 • właściciel firmy

Prowadzisz spotkania z klientami? Chcesz zwiększyć efektywność swoich rozmów handlowych? Zajmujesz się na co dzień sprzedażą w terenie, online albo telefonicznie? Skorzystaj z naszej wiedzy i wielu lat współpracy z działami sprzedaży w firmach z całej Polski. 

Sprawdź pozostałe kursy sprzedażowe w DOOR

W DOOR organizujemy też inne szkolenia sprzedażowe. Sprawdź:

Zapisz się na szkolenie i skutecznie zamykaj sprzedaż

Chcesz zapisać się na szkolenie w DOOR? Masz pytania? Zadzwoń pod numer +48 662 287 280 lub napisz do nas wiadomość e-mail na door@door.com.pl.  Sprawdź też szkolenia otwarte organizowane przez doświadczonych trenerów DOOR.