Strona główna Szkolenia DOOR2Sales Negocjacje (również zakupowe)

Szkolenie – negocjacje zakupowe i renegocjacje

Prowadzenie firmy bez negocjacji nie będzie możliwe.

Negocjacje zakupowe i handlowe mają pomóc osiągnąć porozumienie między stronami, zawrzeć korzystną umowę handlową albo uzyskać korzystne warunki i ceny zakupu lub sprzedaży. Jak przygotować się do prowadzenia negocjacji w sprzedaży?

Często mylimy negocjacje ze sprzedażą. Niewydajne taktyki negocjacji, nieprzemyślane strategie prowadzą do błędów. Jak bronić swoich racji i skutecznie negocjować? Pomogą w tym profesjonalne szkolenia sprzedażowe w firmie szkoleniowej DOOR. Zapraszamy na szkolenie z negocjacji zakupowych dla pracowników działu zakupów, handlowców i sprzedawców. Negocjacje zakupowe (szkolenie) w DOOR to sposób na udane współprace. Zapisz się na szkolenia otwarte i zamknięte i poznaj techniki negocjacji zakupowych.

Tematy warsztatu z negocjacji

Temat negocjacji zakupowych jest bardzo szeroki. Dlatego aby przekazać Ci maksimum przydatnej wiedzy, skupiamy się na konkretnych pytaniach i zagadnieniach, które mają największe znaczenie w procesie negocjacji. Jak wygląda program szkolenia z negocjacji zakupowych? Czego dowiedzą się uczestnicy szkolenia?

  • Kiedy najlepiej sprzedawać, a kiedy negocjować.
  • Zarządzanie siłą w trakcie negocjacji zakupowych.
  • Opracowanie strategii działania podczas negocjacji.
  • Argumentacja.
  • Psycholingwistyka w negocjacjach.
  • Sposoby wywierania wpływu w ramach technik negocjacyjnych.
  • „Brudne chwyty” i sposoby na obronę.
  • Zwiększenie efektywności negocjacji zakupowych.
  • Finalizowanie negocjacji – jak powinno wyglądać zakończenie procesu negocjacji.

Czas trwania: 1 dzień

Dostarczamy wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe dla uczestników szkolenia. Po warsztacie każdy z uczestników testuje zdobytą wiedzę w praktyce w ramach sugerowanego planu wdrożenia z wykorzystaniem poznanych na warsztatach narzędzi. Efekt? Rozwój umiejętności negocjacji i zwiększenie wartości firmy przez skuteczny dział zakupów.

Warsztaty negocjacyjne dla początkujących i zaawansowanych

Dla kogo przeznaczone są nasze warsztaty z negocjacji zakupowych? Dla każdego, kto w codziennej pracy prowadzi negocjacje zakupowe z klientami zewnętrznymi, a także ma na celu pozyskiwanie nowych klientów. Szkolenie pomoże zdobyć wiedzę i doświadczenie negocjacyjne pracownikom niższego i wyższego szczebla, członkom kadry zarządzającej. Zastanawiasz się, czy szkolenia z negocjacji w DOOR Poland to coś dla Ciebie? Szkolenie jest przeznaczone dla specjalistów ds. zakupów, kupców i pracowników działu zakupów. Możesz zdecydować się na szkolenie otwarte, aby poznać ogólne informacje o technikach podnoszenia siły negocjacyjnej, albo na szkolenie zamknięte, jeżeli Ty i Twój zespół potrzebujecie praktycznego, skoncentrowanego na konkretnym temacie szkolenia z negocjacji.

Zapisz się na szkolenie z negocjacji zakupowych

W DOOR organizujemy szkolenia otwarte z negocjacji handlowych oraz szkolenia stacjonarne (szkolenia zamknięte) dla zamkniętych grup. Uczymy sztuki rozmów negocjacyjnych oraz technik negocjacji zakupowych. Wykorzystujemy aktywne metody pracy z uczestnikami szkoleń, przekazujemy praktyczne umiejętności z zakresu negocjacji zakupowych. Chcesz się zapisać? Sprawdź termin szkolenia i koszt szkolenia. Zapisz się – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 662 287 280 lub napisz wiadomość na adres door@door.com.pl. Zostań doświadczonym, skutecznym negocjatorem.