Strona główna Kultura & Rezultaty People management

People management – gry: Zarządzanie firmą

Centrum szkoleń DOOR: gra managerska

Zasady gry: Zarządzanie firmą

People management to gra managerska w zarządzanie firmą. Jest to gra decyzyjna polegająca na symulacji, czyli wchodzeniu uczestników w przypisane im role. Pomaga doskonalić procesy zarządzania ludźmi.

Fabuła gry w zarządzanie firmą osadzona została w sytuacji biznesowej, która uwzględnia zmiany na rynku, rotowanie pracowników, przesunięcia stanowisk, rekrutacje, rozwój poprzez szkolenia i coaching.

Dlaczego warto grać w gry menedżerskie w zarządzanie firmą?

Zarządzanie firmą w ramach gry organizowanej przez centrum szkoleniowe DOOR w Warszawie w atrakcyjny sposób wpływa na wzrost świadomości i odpowiedzialności, rozwija myślenie i działanie strategiczne.

Gra Zarządzanie firmą wykorzystuje model elastycznego zarządzania Tannenbauma i Schmidta, na którym swoją ideę opiera między innymi K. Blanchard, oraz inne koncepcje zarządzania sytuacyjnego.

Efekty managerskiej gry Zarządzanie firmą

  • W ramach gry w zarządzanie firmą uczestnik uczy się odpowiedzialności za podejmowane decyzje, ich zależności od sytuacji, otoczenia rynkowego oraz poziomu kompetencji pracowników.
  • Kiedy menedżer gra, może zastosować w praktyce i zweryfikować posiadaną wiedzę oraz umiejętności.
  • W czasie symulacyjnej gry Zarządzanie firmą można nauczyć się w praktyce elastycznego zarządzania.
  • Gra managerska przypomina praktyczne zasady poprawnej komunikacji i współpracy w zespole.
  • W toku gry Zarządzanie firmą można zobaczyć finansowe konsekwencje typowych błędów popełnianych w rozwijaniu kompetencji oraz motywacji członków zespołu.
  • Gry menedżerskie budują świadomość biznesową funkcjonowania organizacji.

Jeżeli chcesz, by liderzy Twojej firmy przećwiczyli skuteczne zarządzanie firmą, gry to odpowiednia forma trenowania praktyki na bazie zdobytej wcześniej teorii. W centrum szkoleniowym DOOR gra People management dostępna jest dla przedstawicieli dowolnych branż. Symulacyjne gry decyzyjne polecamy osobom na stanowiskach kierowniczych, a więc dyrektorom, zastępcom, kierownikom, liderom, managerom i innym.

Wypróbuj nasze gry. Zarządzaj firmą w symulacji, by już jutro przenieść doświadczenie na prawdziwe zarządzanie członkami zespołu firmowego. Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować termin warsztatów, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Zachęcamy też do przeczytania o kulturze organizacji w firmie i warsztatach ze współodpowiedzialności oraz szkoleniu dla managerów z kultury organizacji firmy.