Strona główna DOOR2TOOLS

DOOR2Tools

# WSPARCIE NAUKI ON-LINE
# TYPOLOGIA OSOBOWOŚCI
# OCENA KOMPETENCJI
# SESJE STRATEGICZNE
#
EXECUTIVE COACHING

Narzędzia pomocne we wdrażaniu zmian, których warunkiem sukcesu, jest trwała zmiana zachowań pracowników i managerów w organizacji. Narzędzia, usługi i rozwiązania DOOR wspierające działania zespołów HR.

Narzędzia szkoleniowe HR

W DOOR Poland wszechstronnie wspieramy firmy. Dlatego poza ofertą szkoleń menedżerskich, osobistych i sprzedażowych przygotowaliśmy zestaw usług i narzędzi dla działów HR, ale też kadry zarządzającej, project menedżerów, liderów i dla każdego, kto odpowiada za rozwój i prawidłowe działanie firmy i całego zespołu. Sprawdź usługi i narzędzia HR w DOOR Poland i wybierz rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Narzędzia dla managerów i pracowników

Oferujemy narzędzia wspierające działania HR, menedżerów i pracowników w organizacji. To między innymi coaching indywidualny lub grupowy, który skupia się na zarządzaniu kulturą organizacji i kompetencjach pracowników. Organizujemy też warsztaty coachingowe dla pracowników w organizacji, którzy odpowiadają za wsparcie zespołu w firmie. W ramach narzędzi wspierających procesy HR oferujemy też profesjonalne doradztwo biznesowe. Oferujemy narzędzia do badania kompetencji pracowników, mierniki efektywności procesów HR, mierniki skuteczności działań rozwojowych, komunikowania zmian w organizacji i nie tylko. Organizujemy sesje strategiczne z zarządami firm, a dla pracowników mamy internetową platformę Code of Talent. Członkom zespołów proponujemy również narzędzie służące poprawie relacji i zarządzaniu konfliktami. Strength Deployment Inventory 2.0 to narzędzie, które pomaga zbudować lub wzmocnić relacje w zespole, identyfikować motywy zachowań, a w efekcie poprawić komunikację w zespole i zarządzanie zespołem.

Chcesz skorzystać z narzędzi do rozwoju pracowników, działu HR i menedżerów? Sprawdź pełną ofertę usług, narzędzi i rozwiązań w DOOR Poland. Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, skontaktuj się z nami. Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 662 287 280. Wolisz napisać wiadomość? Odezwij się do nas na door@door.com.pl.