Strona główna Szkolenia Szkolenia menedżerskie DOOR2Leadership

Skorzystaj z oferty najlepszych szkoleń menedżerskich w Warszawie i w całej Polsce. Weź udział w wybranym kursie menedżerskim i zostań specjalistą do zarządzania zespołem. Skontaktuj się z nami – zadzwoń +48 662 287 280 lub napisz door@door.com.pl.

Wybierz szkolenie dla menedżerów

Bycie menedżerem to zawód. Jak każdy inny wymaga specjalnego zestawu przekonań na temat tego, co jest w tej pracy możliwe. Potrzebne są odpowiednie umiejętności menedżerskie.  Bardzo przydają się praktyczne narzędzia porządkujące priorytety i sposoby działania. Praca na stanowisku kierowniczym to nie tylko motywowanie pracowników, delegowanie zadań i egzekwowanie obowiązków, budowanie zaangażowania pracowników, ale też rozwiązywanie konfliktów i ocena pracowników.

Jesteśmy przekonani, że wybór bycia managerem, liderem zespołu to jedna z większych decyzji w życiu. Od pierwszego dnia Twój sukces nie będzie zależał już od Ciebie. Stanie się on wypadkową osiągnięć Twoich współpracowników. Zadaniem szefa jest im w tym pomóc i wesprzeć w sytuacjach trudnych. Wtedy również sam będzie mógł pochwalić się rezultatami.

Czy zatem skoczyłbyś bez sprawdzenia na spadochronie złożonym przez Twój zespół? Skorzystaj ze szkolenia dla menedżerów DOOR2Leadership i zostań ekspertem w zarządzaniu zespołem.

Dla kogo szkolenia i kursy menedżerskie?

Nasze szkolenia dla menedżerów kierujemy do:

 • właścicieli firm i organizacji,
 • menedżerów, kierowników i trenerów,
 • osób zarządzających zespołem lub projektem,
 • każdego, kto chce przejść trening menedżerski i rozwijać umiejętności niezbędne na stanowisku kierowniczym.

Przeszkoliliśmy już tysiące osób na stanowiskach menedżerskich przez szkolenia online i szkolenia stacjonarne na terenie całej Polski. Dołącz do nas, sprawdź program szkolenia i wybierz dogodny termin szkolenia. Podnoś kompetencje i rozwijaj swoje umiejętności menedżerskie.

Co zyskasz po szkoleniu menedżerskim?

Czujesz, że brakuje Ci pewności siebie w egzekwowaniu obowiązków?

Chcesz efektywnie zarządzać zespołem?

Zaczynasz karierę na stanowisku menedżera i przyda Ci się trening asertywności i przywództwa?

Zależy Ci na lepszej komunikacji i motywacji w zespole?

Szkolenie z zarządzania prowadzone przez naszych ekspertów pomoże Ci osiągnąć cele i skutecznie zarządzać pracownikami. Zdobędziesz umiejętności i kompetencje z takich dziedzin, jak zarządzanie zespołem wirtualnym, budowanie autorytetu, techniki wywierania wpływu, zarządzanie w trudnych sytuacjach konfliktowych, motywowanie pracownika i skuteczne delegowanie zadań.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach menedżerskich DOOR2Leadership! Chcesz więcej wiedzy? Zapisz się na szkolenie online z wybranej dziedziny wiedzy!

Rozwijaj niezbędne umiejętności menedżerskie

Jakie tematy poruszamy na szkoleniach? Każde szkolenie zamknięte czy szkolenie otwarte jest okazją do rozwinięcia kluczowych umiejętności menedżerskich, niezbędnych podczas pracy w roli menedżera, kierownika, team leadera czy dyrektora. Profesjonalne menedżerskie szkolenia w DOOR Warszawa to efektywny sposób na podnoszenie kompetencji z zakresu zarządzania zmianą, asertywności i komunikacji z pracownikami, motywowania zespołu, budowania autorytetu i nie tylko.

Uczestnicy skupiają się na rozwijaniu takich kompetencji i umiejętności, jak:

 • delegowanie obowiązków,
 • budowanie autorytetu menedżera,
 • wytyczanie nowych kierunków rozwoju pracowników,
 • umiejętność rozwiązywania konfliktów,
 • budowanie zaangażowania i motywowanie zespołu,
 • zarządzanie emocjami i inteligencja emocjonalna,
 • project management,
 • negocjacje i praca pod presją czasu.

Stosujemy nowoczesne sposoby prowadzenia szkolenia. Omawiane zagadnienia to kwestie, które rzeczywiście mają zastosowanie w pracy z zarządzaniem. Każde szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych trenerów, którzy przekazują praktyczne wskazówki dla przyszłych i obecnych menedżerów.