Strona główna O Nas

Centrum szkoleniowe DOOR to

zespół profesjonalistów pracujących razem, by pomóc Klientom osiągać sukces”.

Centrum szkoleniowe 

 

Misja i wizja centrum szkolenia DOOR

Wizja centrum szkoleniowego DOOR  zawiera się w słowach: “Zespół profesjonalistów pracujących razem, by pomóc Klientom osiągać sukces“. Co to dla nas znaczy?

  1. Zespół profesjonalistów – Firmę szkoleniową DOOR tworzy unikalny w Polsce zespół ekspertów i pasjonatów szkoleń biznesowych, ludzi z wieloletnim stażem w biznesie i pracy z uczestnikami warsztatów. Centrum szkoleniowe DOOR to zespół, który doświadczeniem, różnorodnym wykształceniem i znajomością wielu branż gotowy jest pomóc i zaproponować Klientom najbardziej efektywne rozwiązania szkoleniowe na każdym etapie projektu.
  2. Pracujących razem – Głęboko wierzymy, że spojrzenie centrum szkolenia DOOR na wyzwania szkoleniowe Klientów może owocować niespotykaną synergią i być inspiracją dla obu stron. Relacje z Klientami zawsze budujemy w oparciu o model relacji partnerskich. Potrzebny jest do tego otwarty dialog i uczciwe stawianie spraw, a to jest możliwe, bo mamy wspólny cel.
  3. By pomóc Klientom osiągnąć sukces – Ponad 25 lat doświadczeń szkoleniowych w Polsce i już 40 lat na świecie potwierdza starą zasadę. Tam, gdzie możemy stworzyć wspólny cel, tam powstają rzeczy ponadprzeciętne i trwałe. Dla centrum szkoleniowego DOOR celem wspólnych działań jest wygrana każdego Klienta – doskonalenie wyników biznesowych i satysfakcja uczestników szkoleń. Wówczas my też odniesiemy zwycięstwo, rozwijając nasz biznes i kompetencje.

Historia firmy szkoleniowej

Korzenie Grupy DOOR sięgają 1981 r. W Holandii powstała wówczas firma szkoleniowa DOOR oferująca usługi szkoleniowe dla biznesu. 11 lat później, jako DOOR International, wkroczyła na rynek międzynarodowy. W gronie pierwszych kilkunastu europejskich miast, w których otworzyła filie, znalazła się Warszawa. Wszystkie nowe oddziały centrum szkoleniowego od początku trzymały się „złotej reguły”: trenerzy łączyli wysokie kompetencje szkoleniowe z praktycznym doświadczeniem w biznesie, a uczestnicy mogli od ręki stosować w pracy to, czego dowiadywali się na szkoleniach.

Jednym z pierwszych klientów centrum szkoleń DOOR Poland był polski oddział General Motors, dla którego zrealizowano duży projekt dotyczący sprzedaży konsultatywnej. W 1998 r. DOOR Poland rozwinął się na tyle, że zrzeszał w Polsce 28 trenerów i miał filie w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Był też najszybciej rozwijającym się oddziałem DOOR, dwanaście razy otrzymywał tytuł „Best Master Franchise”. Równolegle w 1997 r. DOOR International stał się największą pod względem zasięgu firmą szkoleniową na świecie.

Poznaj zespół ekspertów z firmy szkoleniowej.

Centrum szkoleniowe DOOR obecnie

Aktualnie firma szkoleniowa DOOR prowadzi warsztaty w ponad 90 krajach na całym świecie, dysponuje siecią blisko tysiąca trenerów i konsultantów, którym zapewnia doskonalenie kompetencji pod okiem najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów. Niemal połowa trenerów związana jest z firmą szkoleniową od ponad 15 lat. Ich doświadczenie trenerskie i biznesowe, wyniesione z praktycznie wszystkich branż gospodarki, ma wpływ na doskonalenie kompetencji i programów szkoleniowych. W efekcie klienci centrum szkoleń DOOR Poland osiągają coraz lepsze rezultaty biznesowe.

Poprzez międzynarodowe relacje firma szkoleniowa DOOR współpracuje z klientami, wdrażając najlepsze, sprawdzone w organizacjach na całym świecie oraz wyróżnione nagrodami eksperckimi rozwiązania konsultingowe: Partners in Leadership; Getting Things Done; Implementation Management Associates (IMA), NEWS Coaching, SDI 2.0, Code of Talent, Dialogue Works i wiele innych.

Zachęcamy do wybrania centrum organizacji szkoleń DOOR!