Strona główna DOOR2TOOLS ONLINE

Warsztaty online dla firm i pracowników

Cieszymy się, że zdecydowałeś się poszukiwać możliwości rozwoju kompetencji osobistych, swojego zespołu lub całej organizacji, jakie daje nauka on-line i udział w warsztatach DOOR. Zapraszamy Cię na szkolenia online przeznaczone zarówno dla firm, jak i pracowników indywidualnych. Nauka nowych umiejętności, budowanie relacji w zespole, team building i wiele innych – w wersji online.

Jakie szkolenia online oferujemy?

Warsztaty online dla firm w DOOR są dostępne w różnych formatach, dzięki czemu możesz dopasować je do siebie. Proponowane przez nas rozwiązania mają różny czas trwania oraz formę, ale całość realizujemy niezmiennie w formie online w języku polskim. Co możemy Ci zaproponować?

  • Krótkie webinary.
  • Kilkugodzinne warsztaty online.
  • Warsztaty szkoleniowe lub wdrażające procesy przyspieszające realizację celów dostarczanych w formie tradycyjnej, a wzmacniane rozwiązaniami

To między innymi warsztaty sprzedażowe, warsztaty z zarządzania, motywacji, negocjacji i wystąpień publicznych. Aktualne warsztaty online w formie otwartej znajdziesz w zakładce Szkolenia otwarte. Zapraszamy do udziału w warsztatach!

Dla kogo warsztaty i szkolenia online?

Uczestnicy warsztatów to przede wszystkim osoby, których głównym celem jest rozwój przy jak najmniejszym obciążeniu czasowym. Warsztaty online, webinary i szkolenia internetowe to propozycja dla każdego, kto chce się rozwijać i zdobywać wiedzę oraz doświadczenie bez wychodzenia z domu. Warsztaty są prowadzone przez doświadczonych trenerów, a każde spotkanie jest wypełnione wiedzą i praktycznymi wskazówkami dla uczestników. Kto skorzysta ze szkoleń i warsztatów we własnym domu?

  • Pracownicy pracy zdalnej.
  • Zespoły pracowników pracujących z różnych miejsc kraju i świata.

Ale to nie wszystko. Na warsztatach online skorzysta każdy, kto chce oszczędzić czas na dojazdach na szkolenia stacjonarne na żywo, ale też wszyscy, którzy po prostu preferują zajęcia i ćwiczenia przez internet w czasie rzeczywistym. W DOOR stawiamy na przełamywanie schematów i kreatywne podejście do nauczania. Dlatego dla tych, którzy chcą zdobywać nowe umiejętności, mamy też unikalną propozycję – mikrolearning.

Microlearning online – wiedza w pigułce

Microlearning to metoda krótkich, niedużych dawek wiedzy, ćwiczeń czy spotkań z trenerem, które mogą być jednorazowym doświadczeniem lub też razem składać się na wieloetapową, ciekawą podróż edukacyjną. Jest ona dostępna dzięki bardzo przyjaznej w obsłudze platformie Code Of Talent. Nie wymaga ona żadnej preinstalacji oprogramowania oraz zapewnia pełną zgodność z wymaganiami RODO. Użytkownik porusza się na niej w sposób podobny jak na profilach społecznościowych, co czyni cały proces nauki bardzo intuicyjnym, łatwym w obsłudze. Dodatkowo zapewnia wiele okazji do współpracy, wymiany doświadczeń i interakcji z innymi uczestnikami w czasie rzeczywistym. Integracja pracowników i team building online to dodatkowa korzyść, jaką dają warsztaty w takiej formie. Proponowane opcje gamifikacji całego procesu dostarczają dodatkowej motywacji do aktywnego uczestnictwa oraz przyjemności z nauki. Wszystkie niezbędne materiały są dostępne dla uczestników w jednym miejscu.

Warsztaty online dla firm i microlearning to doskonała propozycja, jeśli szukasz takiej ścieżki rozwoju, która nie obciąża czasowo, a pozwala skutecznie osiągnąć zamierzone cele i szybko oraz w kreatywny sposób posiąść praktyczną wiedzę. Może to być też doskonałe narzędzie zwiększające szanse utrwalenia swoich kompetencji po tradycyjnym czy on-linowym warsztacie w Twojej firmie.

Dlaczego warto skorzystać z warsztatów w formie online?

Warsztat online przynosi korzyści, o których nie ma mowy na szkoleniach stacjonarnych. Dlaczego taka forma szkolenia sprawdzi się w Twoim przypadku?

  • dostępność – nie musisz jechać na drugi koniec Polski, żeby wziąć udział w specjalistycznym kursie z uznanym trenerem. Nie musisz nawet wychodzić z domu – kurs masz na wyciągnięcie ręki, bez względu na miejsce zamieszkania czy zatrudnienia. Jeżeli oferta szkoleń i warsztatów w Twoim mieście jest ograniczona, możesz skorzystać z zajęć online i zdobyć wartościową wiedzę, gdziekolwiek jesteś.
  • elastyczność – to Ty wybierasz, jaki termin warsztatów cię interesuje i dopasowujesz go do swojego kalendarza. Materiały z warsztatów możesz przeanalizować w swoim tempie i wracać do nich wielokrotnie w zależności od Twoich potrzeb.
  • cena – oferta warsztatów online wiąże się z atrakcyjną ceną, oszczędzasz też na dojazdach.

Zapisz się na warsztat online i zdobywaj nową wiedzę!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na warsztaty online, sprawdź organizowane przez nas webinary i szkolenia internetowe. Wejdź na ścieżkę rozwoju i zdobywaj nową wiedzę w formie zajęć online. W trakcie pracy z trenerem nauczysz się nowych umiejętności i dowiesz się więcej, zwiększając tym samym swoje szanse na rynku pracy. Poznaj najbliższe terminy szkoleń i zapisz się na warsztat z wybranej dziedziny. Masz pytania dotyczące warsztatów, formy spotkań lub tematów kursu? Zadzwoń +48 662 287 280 lub napisz do nas door@door.com.pl. Odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy!