Profesjonalne szkolenia firmowe

Szkolenia,  warsztaty i procesy doskonalące efektywność indywidualną, siłę zespołów, potencjał liderów i w konsekwencji wyniki organizacji są przez nas traktowane zawsze jako narzędzie, które ma przynieść oczekiwany zwrot z inwestycji. Szkolenia menedżerskie, sprzedażowe? Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 662 287 280 i wykorzystaj szkolenia firmowe DOOR dla rozwoju swojej firmy.

Warsztaty, kursy i szkolenia dla firm i pracowników

Chcesz rozwijać firmę? Zbudować wśród swoich pracowników zespół ekspertów od sprzedaży, efektywnej komunikacji lub obsługi klienta? Zainwestuj w szkolenia biznesowe, aby optymalnie wykorzystać potencjał swojego zespołu. Co możemy dla Ciebie zrobić? Organizujemy:
  • Szkolenia menedżerskie DOOR2Leadership,
  • Szkolenia sprzedażowe DOOR2Sales,
  • Szkolenia miękkie DOOR2Mastery.
Z naszej oferty szkoleniowej korzystają firmy, w których rozwój jest priorytetem. Aby Twój biznes nieustannie się rozwijał, rozwijać muszą się też Twoi pracownicy. Szkolenia interpersonalne, sprzedażowe i menedżerskie pozwalają zbudować zaangażowany zespół specjalistów. Nigdy nie jest za późno na doskonalenie umiejętności i szkolenie pracowników. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Wybierz szkolenie zamknięte dla firmy dopasowane do potrzeb Twojej firmy lub projektu. Nasze kursy i szkolenia firmowe prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i online. Sprawdź nasze warsztaty internetowe lub skorzystaj z oferty szkoleń pracowniczych w siedzibie Twojej firmy.

Oferta szkoleń dla firm – zarządzenie, sprzedaż, komunikacja

DOOR to światowy lider na rynku szkoleń. Tworzymy programy szkoleń dla menedżerów, pracowników biurowych oraz właścicieli firm dopasowane do potrzeb, posiadanych kompetencji i poziomu doświadczenia zawodowego. Oferujemy realizację szkoleń firmowych dla początkujących i zaawansowanych ekspertów w danej dziedzinie. Naszą ofertę szkoleń dla firm oparliśmy na trzech filarach, czyli trzech istotnych kompetencjach, które są niezbędne w każdej firmie. Oferta DOOR2Leadership to szkolenia dla menedżerów oraz liderów. Uczymy między innymi, jak zarządzać zespołem wirtualnym, jak zarządzać projektem lub jak być dobrym liderem w sytuacjach konfliktu. Pakiet szkoleń DOOR2Mastery to oferta dla pracowników i zespołów, którzy chcą doskonalić konkretne umiejętności i kompetencje. To szkolenia z komunikacji, prowadzenia spotkań, wystąpień publicznych, technik perswazji czy radzenia sobie ze stresem. DOOR2Sales to szkolenia ze sprzedaży dla handlowców i specjalistów obsługi klienta. Dostarczamy narzędzia, które pomagają sprzedawcom zdobywać klientów i zwiększać szanse sprzedaży. Dzielimy się wiedzą na temat obsługi klientów, skutecznej sprzedaży, negocjacji i pozyskiwaniu nowych klientów. Zadzwoń do nas +48 662 287 280 i poznaj szczegóły!

Szkolenia zamknięte dla firm do rozwoju Twojego biznesu

Nasza firma szkoleniowa korzysta z know – how sprawdzonego zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Dojrzałość naszych konsultantów i trenerów pozwala na tworzenie rozwiązań najlepiej dostosowanych do aktualnych wyzwań. Jako organizacja ucząca się, chętnie wychodzimy poza standardowe ramy i wspólnie z klientami wypracowujemy ponadprzeciętne rozwiązania, które mogą być źródłem unikalnych przewag konkurencyjnych. Tworzymy szkolenia zamknięte dla firm i pracowników oraz szkolenia otwarte dla każdego, kto chce się rozwijać zawodowo. Szkolenie z zarządzania stresem? Kursy umiejętności miękkich? Profesjonalne szkolenia menedżerskie? Nasi eksperci zrealizują dla Twoich pracowników szkolenie skrojone na miarę potrzeb Twojej firmy i Twojego zespołu.

Skuteczne szkolenia dla pracowników krok po kroku

Wspólny projekt składa się zwykle z kilku etapów, które zostały sprawdzone w różnych warunkach, branżach i środowiskach.
  • Definicja. Jakich rezultatów oczekujesz i jak zdefiniujemy miary sukcesu?
  • Diagnoza. Jak wygląda obecna sytuacja w kontekście wspólnie zdefiniowanych rezultatów?
  • Projekt rozwiązania i jego weryfikacja: Jaka jest koncepcja rozwiązania najwłaściwszego dla Ciebie?
  • Implementacja rozwiązań: pomiary, wdrożenia procesów, warsztaty, szkolenia, coaching, doradztwo
  • Wdrożenie i utrwalenie zmiany: Jakimi działaniami będziemy wspierać skuteczność wdrożenia?
  • Ocena rezultatów: Jak oceniamy efekty wdrożenia i jakie dalsze działania będziemy rekomendować?
W ten sposób wdrożyliśmy wiele szytych na miarę, wieloetapowych projektów szkoleniowych oraz warsztatów rozwojowych. Dzięki niemu precyzyjnie odpowiadamy na rzeczywiste zapotrzebowanie naszych Klientów. Budujemy rozwiązania dające mierzalną korzyść.

Zapisz się na szkolenie firmowe online!

Nie masz możliwości zorganizowania szkolenia w siedzibie firmy? Skorzystaj z oferty szkoleń i warsztatów online – dla uczestników z całej Polski. Nasze internetowe szkolenia dla firm i pracodawców to szeroka oferta webinarów oraz warsztatów szkoleniowych, w których uczestniczą specjaliści z całego kraju. Zyskaj dostęp do wiedzy najlepszych trenerów i szkoleniowców w wygodnej formie, bez wychodzenia z domu lub biura. Oszczędzasz czas i środki na dojazd i organizację szkolenia w firmie, a czas i miejsce kursu wybierasz dowolnie. Sprawdź ofertę szkoleń DOOR!