Strona główna Szkolenia DOOR2Sales Sprzedaż profesjonalna

Sprzedaż profesjonalna – szkolenie

W procesie sprzedaży najważniejsze decyzje podejmuje Twój Klient. 

Sprzedawcy muszą być przy tych decyzjach, aby na bieżąco odpowiedzieć na potrzeby klienta i pomóc mu w procesie zakupu. W jaki sposób pomagać w podejmowaniu decyzji zakupowej? Jak wykorzystać rozmowę, wydajny proces kwalifikacji i zamykanie sprzedaży? Jak wpływać na decyzje podejmowane przez klienta w bezpiecznej atmosferze i zbudować z nim relację? Tego wszystkiego dowiesz się na naszym szkoleniu ze sprzedaży profesjonalnej i technik sprzedaży.

Sprawdź program szkolenia, wybierz termin i zwiększaj sprzedaż w swojej firmie.

Proces sprzedaży i techniki sprzedaży VS klient

Lubimy kupować, ale nie lubimy klasycznych technik sprzedaży ze strony sprzedawcy. Proces sprzedaży bywa skomplikowany, a najbardziej skuteczne podejście opiera się na „dowiadywaniu się” zamiast „domyślania się”, czego oczekuje potencjalny klient. Aby ułatwić mu decyzję zakupową, warto wykorzystać rozmowę i stworzyć bezpieczną atmosferę. Ale nie każdy klient chce rozmawiać – niektórzy wolą zadawać pytania, niż udzielać odpowiedzi. Zadaniem sprzedawcy jest elastyczne reagowanie na oczekiwania klienta – jeżeli pomożesz mu spełnić jego cele, on chętniej pomoże Ci z Twoimi. 

Jak to zrobić? Dowiedz się więcej o procesie sprzedaży od A do Z i poznaj techniki sprzedaży na naszym szkoleniu. Zapisz się na otwarte szkolenie ze sprzedaży profesjonalnej – online lub stacjonarnie. 

Tematy warsztatu – proces zakupowy, techniki sprzedażowe

Techniki sprzedaży to nie wszystko. Aby wybrane metody sprzedaży były skuteczne, musisz skupić się na całym procesie zakupu u klienta. Potrzeby klienta, prezentowanie oferty, budowanie relacji ze swoimi klientami – te i inne tematy poruszymy podczas warsztatu dla profesjonalnych sprzedawców.

 • Proces zakupu a Twoje kroki i zachowania w sprzedaży.
 • Budowanie silnej pozycji konkurencyjnej od pierwszego kontaktu z klientem.
 • Rozpoznawanie motywacji do zakupu – poznawanie potrzeb i celów klienta.
 • Rozpoznanie dostępnych możliwości zakupu po stronie klienta (kwalifikacja zasobów).
 • Wpływ na proces decyzyjny i docieranie do kluczowych interesariuszy.
 • Prezentacja oferty, która ma zachęcić do podjęcia decyzji zakupowej. 
 • Budowanie relacji z naciskiem na bezpieczną i przyjazną atmosferę rozmowy, budowanie zaufania od pierwszego kontaktu.

Czas trwania: 1 dzień

Po warsztacie uczestnicy realizują poznane umiejętności w ramach sugerowanego planu wdrożenia z wykorzystaniem proponowanych narzędzi. W ten sposób mają szansę na realną poprawę rezultatów. Sprawdź pozostałe szkolenia sprzedażowe organizowane przez doświadczonych trenerów DOOR Warszawa!

Sprawdź powiązane kursy sprzedażowe

W DOOR organizujemy też inne szkolenia sprzedażowe. Sprawdź między innymi:

Dla kogo jest to szkolenie?

Techniki sprzedaży to wiedza, która przydaje się na różnych stanowiskach. Szkolenie z technik sprzedaży przyniesie korzyści zarówno osobom, które dopiero zaczynają przygodę ze sprzedażą profesjonalną, ale też doświadczonym sprzedawcom, którzy chcą świadomie zarządzać procesem sprzedaży.

Jesteś początkującym sprzedawcą? Rozkręcasz swój biznes i chcesz wiedzieć, jak myślą Twoi klienci? A może masz już za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży, ale chcesz poprawić swoje wyniki? Szkolenie z metod sprzedaży w DOOR Warszawa będzie świetnym wyborem dla Ciebie i Twojej firmy. Zapisz się, jeżeli pracujesz jako:

 • Sprzedawca/handlowiec
 • Przedstawiciel handlowy 
 • Specjalista ds. obsługi klienta
 • Właściciel firmy

Dedykujemy to szkolenie każdemu pracownikowi – od asystentów i menedżerów po właścicieli firm – który chce poznać skuteczne techniki sprzedaży i zostać dobrym sprzedawcą. Szkolenie gromadzi wiedzę trenerów z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży i zawiera mnóstwo przydatnych wskazówek i technik, które pomogą Ci sprzedawać więcej i lepiej.

Co zyskasz po tym szkoleniu?

Na pewno nieobca jest Ci klasyczna technika sprzedaży, taka jak reguła niedostępności czy metoda sprzedaży „stopa w drzwiach”. Jednak skuteczna sprzedaż to coś więcej. Na naszym szkoleniu poznasz od podszewki proces sprzedaży, proces decyzyjny klienta, jego motywacje do zakupu i sposoby na budowanie relacji z klientem już od pierwszego kontaktu. Dzięki temu szkoleniu:

 • dowiesz się, na co zwracać uwagę przy pierwszym kontakcie z klientem
 • nauczysz się rozpoznawać potrzeby i motywacje klienta
 • zobaczysz, jak rozpoznać dostępne możliwości zakupu u klienta
 • poznasz metody wpływu na proces decyzyjny klientów
 • dowiesz się, jak prezentować ofertę i dany produkt

Korzyści dla organizacji

Co firma zyska na udziale w szkoleniu?

 • Większa efektywność procesu sprzedaży – lepsze wyniki finansowe
 • Optymalizacja czasu sprzedaży
 • Wzrost wskaźników biznesowych
 • Poprawa wizerunku firmy na rynku

Zapisz się na szkolenie – poznaj skuteczne techniki sprzedaży

Sprzedaż to główne zadanie sprzedawcy. Skuteczna sprzedaż bazuje na doświadczeniu handlowca, ale wymaga też znajomości technik sprzedaży. Bez względu na to, jaki model biznesowy przyjęliście w Twojej firmie, na pewno przydadzą Ci się nowoczesne techniki sprzedaży. Trudno odnosić duże sukcesy sprzedażowe, kiedy również na temat konkurencji możemy powiedzieć, że jest niezwykle skuteczna. Rynek się rozwija, a konkurencja nie śpi – dlatego Ty też w swojej firmie musisz stosować narzędzia sprzedażowe dopasowane do potrzeb klienta i rynku. Zobacz, jak robią to najlepsi i zacznij sprzedawać więcej.

Zapisz się na szkolenie Profesjonalna sprzedaż w DOOR Warszawa i zwiększaj swoje szanse na skuteczną sprzedaż. Jak zapisać się na szkolenia powiązane z tematem sprzedaży? 

 1. Zajrzyj do zakładki Szkolenia – Sprzedażowe
 2. Wybierz szkolenie, które najlepiej wpasowuje się w Twoje potrzeby. 
 3. Wybierz rodzaj szkolenia (szkolenia zamknięte, szkolenia otwarte, organizowane stacjonarnie albo online) i sprawdź termin.
 4. Skontaktuj się z nami i zapisz siebie oraz członków Twojego zespołu. 

Otwarte szkolenia sprzedażowe znajdziesz w zakładce Szkolenia otwarte. Wybierz szkolenie, aby poznać zakres wiedzy, którą zdobędziesz oraz ceny szkolenia i zapisz się przez formularz kontaktowy na stronie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Zadzwoń pod numer +48 662 287 280 lub napisz do nas wiadomość e-mail na door@door.com.pl.