Strona główna Szkolenia DOOR2Sales

Szkolenia sprzedażowe DOOR2Sales

# NA ŻYWO I ON-LINE
# POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW
# STRUKTURA PROWADZENIA ROZWMOWY
# PREZENTOWANIE OFERTY
# ZAMYKANIE SPRZEDAŻY
# NEGOCJACJE
# BUDOWANIE LOJALNOŚCI KLIENTA

Skuteczne techniki sprzedaży i praktyczne ćwiczenia – sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe dla handlowców, sprzedawców, specjalistów do spraw obsługi klienta i nie tylko!

Rozwiązania DOOR w obszarze sprzedaży i pracy z klientem to kombinacja nauki i sztuki wynikająca z doświadczenia, bogatego know-how i pasji do sprzedawania

Ich celem jest pomóc zdobywać sprzedawcom nowych klientów, skutecznie kwalifikować pojawiające się szanse sprzedaży , sprawnie je „zamykać”, negocjować warunki i utrzymać lojalność.

Proponujemy praktyczne narzędzia, unikalne umiejętności i przekonania wspierające osiąganie celów.

Sami jesteśmy przekonani, że:

  • nie my sprzedajemy tylko klient kupuje. To on podejmuje kluczowe decyzje, a zadaniem sprzedawcy jest do nich zachęcać i je umożliwiać
  • w relacjach z klientem liczy się jakość wykonanej pracy, a nie ilość. Twój proces sprzedaży i obsługi klienta może być bardziej wydajny, na każdym etapie
  • trwałość zmiany jest wspólną odpowiedzialnością sprzedawcy, pracownika działu obsługi i jego bezpośrednich przełożonych

W sporcie jest łatwiej, bo w sprzedaży nie ma medali za drugie miejsce. Czujesz się przygotowany do biegu?

Szkolenia dla handlowców – oferta

O skutecznej sprzedaży decydują przede wszystkim kompetencje i umiejętności sprzedażowe sprzedawcy. Dobre szkolenie sprzedażowe ma za zadanie podnosić te kompetencje i rozszerzać umiejętności niezbędne w procesie sprzedaży. W DOOR Poland realizujemy szkolenia dla handlowców i sprzedawców z technik sprzedaży, pozyskiwania i obsługi klientów. Program szkolenia jest skierowany na rozwiązywanie problemów i poznawanie nowych technik działania w pracy z klientem.

Negocjacje handlowe, telefoniczna obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów? Na szkoleniu w DOOR Poland nauczymy Cię, jak realizować skuteczne działania sprzedażowe. Sprawdź całą naszą ofertę na szkolenia sprzedażowe otwarte i szkolenia zamknięte.

Poznaj sposób na skuteczne techniki sprzedaży

Szkolenia sprzedażowe w DOOR Poland, tak jak wszystkie nasze szkolenia biznesowe, są nacelowane na rezultaty. Aby uzyskać najlepsze wyniki dla naszych Klientów, dbamy o jak najlepsze dopasowanie naszej oferty szkoleniowej do ich potrzeb. Dlatego szkolenia DOOR2Sales są precyzyjnie dopasowane do oczekiwań firm, biznesmenów, właścicieli biznesów i pracowników. Organizujemy stacjonarne i internetowe szkolenia dla handlowców oraz sprzedawców.

Dla kogo szkolenie ze sprzedaży?

Zastanawiasz się, czy szkolenie sprzedażowe w DOOR Poland jest dla Ciebie? Nasza oferta szkoleń to rozwiązanie dla takich osób, jak:

  • handlowcy, telemarketerzy,
  • menedżerowie sprzedaży,
  • pracownicy działu obsługi klienta,
  • sprzedawcy w sklepach online i stacjonarnych,
  • przedsiębiorcy, którzy chcą zwiększyć sprzedaż.

Zapisz się na szkolenie sprzedażowe i sprzedawaj więcej!

Jak skorzystać z naszej oferty na szkolenia dla handlowców i nie tylko? Wybierz rodzaj szkolenia (szkolenie zamknięte, szkolenie otwarte, stacjonarne czy szkolenia online). Sprawdź termin szkolenia i zapisz się już teraz! Powiedz nam, czego szukasz. Zadzwoń +48 662 287 280 lub napisz do nas door@door.com.pl.