Strona główna Szkolenia DOOR2Mastery EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA 4X4

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA 4X4

Aby skutecznie funkcjonować w SZYBKO ZMIENIAJĄCYCH SIĘ OKOLICZNOŚCIACH I PRZY ROSNĄCEJ PRESJI OCZEKIWAŃ otoczenia, nie wystarczą już pojedyncze techniki poprawy efektywności.

Potrzebujemy SPÓJNEGO, KOMPLEKSOWEGO SYSTEMU EFEKTYWNOŚCI OSOBISTEJ, który przygotuje Cię na nowe, zaskakujące wyzwania i trudności.

Poznaj nowy system efektywności osobistej i weź udział w warsztatach opracowanych oraz prowadzonych przez autora opublikowanej w tym roku książki: EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA 4X4

Czym jest efektywność osobista?

Efektywność osobista to optymalne wykorzystanie zasobów, jakimi dysponujesz, aby jak najlepiej wykonać zadania, nad którymi pracujesz w miejscu pracy lub w prywatnym życiu. To nic innego, jak umiejętność osiągania najlepszych wyników przy jednoczesnym zminimalizowaniu czasu i energii potrzebnych do zrealizowania działania. Tak rozumiana efektywność osobista odnosi się do relacji rezultatów pracy do poniesionych nakładów. W pracy taka efektywność opiera się na działaniu najlepiej jak potrafisz. Jeśli zaczniesz z niej korzystać, będziesz lepiej zarządzać czasem, zawsze dotrzymasz terminu, a efekty Twojej pracy będą po prostu lepsze. Na efektywność osobistą wpływa wiele czynników, dlatego potrzebujesz różnych kompetencji, aby ją zbudować.

Tematy warsztatu

Produktywność

 • Wydajność, efektywność i produktywność?
 • Podejmowanie decyzji, czyli jak robić właściwe rzeczy?
 • Wykorzystanie czasu, czyli jak je robić we właściwym czasie?
 • Ustalanie priorytetów, czyli jak je robić we właściwy sposób?

Zarządzanie emocjami i stresem

 • Jak powstaje reakcja stresowa?
 • Co wyzwala reakcję stresową?
 • Rodzaje reakcji stresowej
 • Rozpoznawanie objawów reakcji stresowej
 • Zarządzanie relacjami i współpracą
 • Przyczyny złych relacji interpersonalnych
 • Powody braku lub słabej współpracy w miejscu pracy
 • Budowanie dobrych relacji i współpracy

Zarządzanie swoją energią

 • Podstawowe źródła energii życiowej
 • Znaczenie utrzymywania aktywności fizycznej dla poziomu energii życiowej
 • Wpływ właściwego odżywiania dla energii życiowej
 • Odnawianie zasobów energii poprzez prawidłowy odpoczynek i sen

Zarządzenie energią, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie emocjami i produktywność to filary naszego warsztatu. Chcesz osiągnąć lepsze wyniki w pracy? Poszerzać swoje możliwości w jednej z najważniejszych kompetencji w życiu i zwiększać swoją efektywność? Pracuj nad efektywnością osobistą z ekspertem w DOOR i osiągaj własne cele szybciej.

Cały proces to komplet czterech tematów realizowanych poprzez warsztaty i sesje coachingowe.

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Wysoka efektywność osobista to jedna z najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy. Możliwość efektywnego radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego i optymalnego zarządzania czasem to kluczowe umiejętności w dzisiejszych czasach. Chcesz, żeby Twoi pracownicy skutecznie realizowali cele wyznaczone przez firmę? Szukasz dla siebie nowej ścieżki rozwoju?

Zapisz się na szkolenie z efektywności osobistej, jeżeli:

 • wiecznie odkładasz wszystko na później,
 • masz problem z dotrzymywaniem terminów,
 • chcesz być bardziej produktywny,
 • chcesz lepiej zarządzać swoim czasem i energią.

Szkolenie Efektywność osobista jest przeznaczone dla pracowników każdego szczebla. Przygotowaliśmy je z myślą o każdym, kto chce rozwijać swoją efektywność osobistą i szuka sposobów na to, jak lepiej zarządzać zadaniami i zapanować nad pracą, którą ma do wykonania i nad własnym życiem. Weź udział w szkoleniu, jeśli zmagasz się ze złymi nawykami, stresem, problemami ze skupieniem i zamykaniem projektów. Szkolenie ze skuteczności działania to warsztaty dla Ciebie, jeżeli chcesz nauczyć się w pełni wykorzystywać swoje możliwości, mądrze inwestować swoją energię i rozwijać swoje kompetencje. Efektywność osobista 4×4 to propozycja dla firm, ośrodków administracji publicznej, pracowników i każdego, kto chce doskonalić swoje umiejętności. Koniecznie sprawdź też pozostałe nasze szkolenia osobiste!

Co zyskasz na udziale w szkoleniu Efektywność osobista?

Skuteczne rozwijanie się w pracy i w życiu osobistym wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, konieczna jest motywacja, zaangażowanie i asertywność. Jak w rozwoju pomoże Ci zwiększenie efektywności osobistej? Co da Ci szkolenie Efektywność osobista 4×4 w DOOR?

 • Poznasz sposoby i narzędzia do lepszego zarządzania swoim czasem
 • Dowiesz się, jak ustalać priorytety i cele
 • Przestaniesz odkładać rzeczy na później
 • Nauczysz się efektywnie planować zadania
 • Przekonasz się, jak zarządzać swoją energią i emocjami

Efektywność osobista w dużej mierze jest odpowiedzialna za Twoje szanse na sukces. To szkolenie pomoże Ci zapanować nad czasem i lepiej wyznaczać cele w życiu zawodowym i prywatnym. Dowiesz się, jak lepiej radzić sobie z planowaniem, podejmowaniem decyzji i zarządzaniem swoją energią. Nauczysz się technik panowania nad stresem i budowania zdrowych relacji.

Dlaczego szkolenie z efektywności w DOOR Warszawa?

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenie z efektywności w DOOR w Warszawie i całej Polsce?

 1. Organizujemy różnotematyczne kursy dla firm i osób prywatnych, zarówno w formie stacjonarnej, jak i szkolenia online – zamknięte i otwarte.
 2. Dostosujemy szkolenie do potrzeb Twojej firmy i oczekiwań zespołu, ale też specyfiki Twojej branży i profilu działalności firmy. 
 3. Nasz team to wysoko wykwalifikowani trenerzy i doświadczeni w swojej dziedzinie eksperci.
 4. Nasze szkolenia koncentrują się na praktycznych umiejętnościach i narzędziach, które wspierają wzrost kompetencji. Nie ograniczamy się wyłącznie do teorii.
 5. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i źródeł wiedzy – w tym przypadku eksperta i autora książki „Efektywność osobista 4×4”, Wiktora Siegela, który od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo efektywnością osobistą.

Sprawdź też inne nasze szkolenia i wybierz kurs idealny dla siebie! Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 662 287 280 albo napisz wiadomość e-mail na adres door@door.com.pl, aby ustalić termin szkolenia lub zajrzyj do zakładki Szkolenia otwarte!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE OPEN

  Wypełnij zgłoszenie

  Płatność:
  Jestem płatnikiem VAT

  Nie jestem płatnikiem VAT

  PROSZĘ O WYSTAWIENIE FAKTURY PRO FORMA