Szkolenie motywacyjne – niezbędne dla każdego pracownika

Każdej firmie zależy na zmotywowanych, zaangażowanych pracownikach, którzy z chęcią podejmują się nowych zadań. Odpowiedni poziom motywacji znacząco wpływa na osiągane rezultaty, wzmacnia też poczucie wartości oraz zadowolenia z wykonywanych działań. Odpowiednio przeprowadzone szkolenie motywacyjne skupia się m.in. na takich zagadnieniach jak efektywność osobista, sposoby radzenia sobie ze stresem oraz zwalczanie prokrastynacji i budowanie zaangażowania pracowników. Kompleksowa, sprawnie przekazana wiedza z zakresu rozwoju osobistego i motywowania pracowników pomoże uwierzyć w swoje zdolności i odnaleźć indywidualne atuty. W trakcie szkoleń motywacyjnych w DOOR Poland poznasz źródła motywacji, narzędzia motywowania i dowiesz się, jak utrzymać motywację. Sprawdź nasze szkolenie menedżerskie z motywacji Motywacja 6.0.

Szkolenia motywacyjne – nie tylko dla leniwych!

Szkolenia motywacyjne nie są zalecane wyłącznie tym pracownikom, którzy na co dzień mają problem z koncentracją, zaangażowaniem oraz czerpaniem radości z podejmowanych zadań. Tego typu treningi przydadzą się niemal każdemu – to bowiem dobra okazja, aby wzmocnić swoje zalety, popracować nad wadami oraz wyeliminować wszelkie czynniki rozpraszające i zakłócające pracę. Zwłaszcza że w przypadku motywacji mówimy o jej dwóch wersjach (motywacja zewnętrzna i motywacja wewnętrzna), które prowadzić mogą do różnych rezultatów. Co motywuje pracowników? Jak wpływać na motywację pracowników? W DOOR Poland zapewniamy kompleksowe szkolenie i materiały szkoleniowe niezbędne do poszerzania wiedzy w obszarze motywowania. Weź udział w szkoleniu razem ze swoimi pracownikami i buduj zespół zmotywowany do działania.

Szkolenie z motywacji – jak stawiać cele i przeprowadzać plany do końca

Sztuka motywacji obejmuje też właściwe przygotowanie do wykonania nowych zadań oraz do wyznaczania kolejnych. Szkolenie motywacyjne skupione jest zatem również na takich zagadnieniach, jak: umiejętne wyznaczanie celów, przygotowywanie i przestrzeganie harmonogramu ich realizacji, elastyczność, odpowiedzialność oraz zdolność do skutecznej finalizacji postanowień. To również sporo przydatnych informacji dla kierowników i menadżerów, którzy dowiedzą się, jak radzić sobie ze zniechęceniem pracowników, jak motywować podczas rozmów oceniających i jak udzielać informacji zwrotnej oraz jaka atmosfera pracy powinna być stworzona, aby wzmocnić ich kreatywność.

Szkolenie z motywacji – aby zespół był zgrany i niezawodny

Motywowanie zespołu buduje zaangażowanie, a to z kolei odgrywa kluczową rolę dla wydajności. Podczas naszego szkolenia dowiecie się, jak motywować pracowników, w jaki sposób zachęcić pracowników do podejmowania nowych wyzwań, jak podnieść ich efektywność, jak przekonać ich do zaangażowanej pracy oraz jak zwiększyć ich lojalność wobec firmy. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest zgrany, niezawodny zespół, przekonany o celowości swoich działań – dostarczymy więc wszelkich narzędzi, aby również w Waszej firmie funkcjonowały takie właśnie zespoły. Pomocne będą w tym umiejętności tworzenia profilu motywacyjnego pracownika, dobranie adekwatnych czynników motywacyjnych i stworzenie przyjaznej atmosfery w firmie.

Zapraszamy na szkolenia zamknięte i szkolenia otwarte, które przeprowadzi doświadczony trener biznesu. Zapisz się na trening motywacyjny i szkolenie w DOOR Poland. Napisz do nas e-mail door@door.com.pl lub zadzwoń pod numer +48 662 287 280!