Szkolenie: Negocjacje zakupowe i renegocjacje

Szkolenie z negocjacji w Warszawie

Warto wiedzieć, że negocjacje to nie tylko rozgrywka z partnerem i poszukiwanie wzajemnie korzystnych rozstrzygnięć. To także pojedynek z własnym ego i emocjami, które przeszkadzają.

Zbyt często mylimy negocjacje ze sprzedażą. Zmieniamy swoje strategie bez przemyślenia. Angażujemy się w nieefektywne taktyki, dobieramy nieodpowiednie słowa, a trudne sytuacje wywołują w nas niepewność i potęgują błędy.

Jak być pewnym siebie, logicznym, gotowym na ustępstwa i jednocześnie bronić swoich racji? Odpowiedź na to pytanie ma Ci przynieść szkolenie z negocjacji. Warszawa jest miastem, w którym skorzystasz ze stacjonarnego szkolenia z negocjacji zakupowych i renegocjacji w centrum szkoleniowym DOOR. Jeśli jesteś mieszkańcem innego miasta lub nie możesz stawić się w wyznaczonym terminie w placówce, wybierz internetowe szkolenie. Negocjacje i renegocjacje możesz przećwiczyć, nawet nie wychodząc z domu!

Tematy szkolenia z zakresu negocjacji kupieckich:

 • Kiedy sprzedawać, a kiedy już negocjować
 • Zarządzanie swoją siłą w negocjacjach
 • Przygotowanie strategii negocjacyjnej
 • Argumentacja i taktyka prowadzenia rozgrywki
 • Psycholingwistyka w negocjacjach
 • Zasady wywierania wpływu i ich praktyczne zastosowania w negocjacjach
 • „Brudne chwyty” i sposoby obrony
 • Finalizowanie negocjacji, czyli często zaniedbywany element

Szkolenie z negocjacji handlowych w Warszawie – zapisy

Jeżeli interesują Cię negocjacje zakupowe, szkolenie z negocjacji w DOOR będzie doskonałym wyborem. Nasze warsztaty prowadzą osoby wykształcone, doświadczone, z wieloletnim stażem – dowiedz się więcej o firmie DOOR i naszym zespole trenerów. W ramach szkolenia z technik negocjacji zapoznasz się z tematami przedstawionymi powyżej. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo lub osobiście.

Aby zgłębić negocjacje zakupowe, skorzystaj z formularza zapisu dostępnego po prawej stronie. Wybierz dogodny termin i wpisz dane. Możesz również wydrukować formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. A jeśli negocjacje kupieckie nie są jedynym tematem, jaki Cię interesuje, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą szkoleń otwartych w DOOR.

  Koszt: 2200 zł netto + 23% VAT
  Termin szkolenia ustanawiany jest po osiągnięciu minimalnej liczby zapisów

  Wypełnij zgłoszenie:

  Płatność:
  Jestem płatnikiem VAT

  Nie jestem płatnikiem VAT

  PROSZĘ O WYSTAWIENIE FAKTURY PRO FORMA