Menedżer od pierwszego dnia

Co roku tysiące ludzi na całym świecie stają przed tym samym wyzwaniem – zostają szefami po raz pierwszy.

Awans to wielki sukces – zwłaszcza jeśli jest to awans wewnętrzny. Nie ma znaczenia, jak duży jest zespół i rodzaj kierowniczego stanowiska. Często awans bywa jednak punktem krytycznym w zawodowej karierze pracownika.

Odnalezienie się w nowej sytuacji wymaga bowiem opanowania w krótkim czasie wielu dodatkowych, niezbędnych umiejętności.

Szkolenie  jest praktycznym poradnikiem ułatwiającym funkcjonowanie w nowym otoczeniu. Identyfikuje różnice w sposobie wykonywania obowiązków związane ze zmianą stanowiska. Pozwala uniknąć błędów, jakie można popełnić w nowej sytuacji oraz skupić się już od pierwszych dni na elementach budujących sukces menedżera. Pomaga zbudować niezbędny autorytet zarówno w relacjach z podległymi pracownikami, przełożonymi, jak i menedżerami na równorzędnych stanowiskach.

Jeśli pierwsza próba zbudowania właściwych relacji nie zakończyła się powodzeniem, warsztat stworzy szansę na wspólne z zespołem wypracowanie jasnych zasad współpracy, zminimalizuje liczbę konfliktów i pozwoli zespołowi efektywnie działać pod nowym kierownictwem.

Gdy awans związany jest z przejściem do innej firmy dodatkowo konfrontowani jesteśmy z kulturą nieznanej organizacji. Musimy się szybko do niej dostosować, ryzykując inaczej porażkę bez względu na to, jak dobre będzie nasze przygotowanie merytoryczne i doświadczenie zawodowe.

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?
Trening przeznaczony jest dla osób awansowanych na stanowisko kierownicze w ramach zespołu, w którym dotychczas funkcjonowały oraz tych, które zmieniły miejsce pracy i obejmując stanowisko kierownicze znalazły się w nowej dla siebie sytuacji zawodowej.

Tematyka:

 • Czym jest zarządzanie, kim są menedżerowie
 • Punkt krytyczny – przemiana ról
 • Menedżer w nowym otoczeniu
 • Budowanie autorytetu
 • Budowanie relacji z podwładnymi
 • Organizowanie zespołu
 • Planowanie własnego sukcesu
 • Analiza błędów popełnianych przez menedżerów w pierwszych dniach

  Koszt:
  2200 zł netto + 23% VAT - ONLINE
  2400 zł netto + 23% VAT - STACJONARNE

  Wypełnij zgłoszenie

  Płatność:
  Jestem płatnikiem VAT

  Nie jestem płatnikiem VAT

  PROSZĘ O WYSTAWIENIE FAKTURY PRO FORMA