Szkolenia interpersonalne – komunikacja interpersonalna to klucz do sukcesu

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie z komunikacji interpersonalnej uwrażliwi pracowników na drugiego człowieka – wzmocni empatię, a także umiejętność zrozumienia innych ludzi i rozpoznawania ich potrzeb oraz uczuć. Zdolność sprawnej komunikacji i zauważania punktu widzenia współpracowników lub klientów znacząco wpłynie zarówno na atmosferę, jaka panuje w firmie, jak i na satysfakcjonujący kontakt z otoczeniem. To natomiast bezpośrednio przełoży się na osiągane wyniki oraz dobry wizerunek marki.

Zapisz się na szkolenie, które pozwoli Ci poznać tajniki skutecznego porozumiewania się z innymi ludźmi w zespole i doskonalić umiejętności interpersonalne. Zapraszamy na profesjonalne szkolenie z umiejętności interpersonalnych, które ułatwi proces komunikacji zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu. Zgłoś swój udział – zadzwoń do nas +48 662 287 280 albo napisz door@door.com.pl.

Komunikacja interpersonalna – szkolenie jest niezwykle ważne!

Każdy ma swoje nawyki i przyzwyczajenia w zachowaniach językowych, które niekiedy mogą negatywnie wpływać na to, jak w określonych sytuacjach odbiera nas otoczenie. Szkolenie z komunikacji interpersonalnej pozwoli wzmocnić atuty i wyeliminować błędy, a wady przekuje w zalety. Zespół doświadczonych ekspertów nauczy Was nie tylko tego, jak rozmawiać z drugim człowiekiem, ale też – jak właściwie się prezentować w różnych branżach. Ważne są tutaj takie zagadnienia, jak:

 • mowa ciała (komunikacja niewerbalna),
 • umiejętność aktywnego słuchania,
 • jasne wyrażanie myśli i uczuć,
 • odpowiednie sygnalizowanie potrzeb,
 • udzielanie rad,
 • umiejętne przyjmowanie uzasadnionej, merytorycznej krytyki.

Umiejętności miękkie i prawidłowa komunikacja werbalna oraz niewerbalna są potrzebne zarówno jednostce, jak i całej organizacji. Szkolenia interpersonalne to okazja do rozwinięcia niezbędnych w pracy kompetencji i ukształtowania przydatnych nawyków. Dzięki nim możecie pracować lepiej jako zespół, ale też po prostu lepiej dogadywać się w codziennych sytuacjach i w życiu prywatnym. Szkolenie skrojone na potrzeby zespołu w znacznym stopniu zwiększy efektywność pracy w zespole, ale poruszymy też takie kwestie, jak wystąpienia publiczne, radzenie sobie ze stresem i język ciała.

Szkolenie interpersonalne – dla wartościowych relacji

W trakcie szkolenia interpersonalnego pracownicy nauczą się jak budować trwałe, wartościowe relacje, jak i kiedy stawiać granice oraz w jaki sposób dbać o komfort swój i innych. To nie tylko nauka dobrego słuchania i nienagannej prezencji oraz szkolenie z efektywnej komunikacji, ale też trening rozwoju osobistego, który umożliwi odnalezienie własnego “ja”. To ważne, by znać swoje atuty, wierzyć we własną wartość i z szacunkiem traktować zarówno siebie, jak i drugiego człowieka – dzięki temu uda nam się zbudować szczere relacje, które w biznesie owocować będą udaną, długoterminową współpracą oraz jak najlepszymi opiniami.

Dla kogo szkolenie z umiejętności interpersonalnych?

To szkolenie interpersonalne jest dla Ciebie, jeśli:

 • na co dzień pracujesz z klientem,
 • w Twoim zespole zdarzają się problemy z komunikacją.
 • chcesz zwiększyć swoje kompetencje menedżerskie,
 • pragniesz poznać metody skutecznej komunikacji,
 • zależy Ci na rozwoju osobistym.

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej – poznaj niezbędne narzędzia i techniki

Podczas szkolenia zapoznamy Was z najbardziej skutecznymi narzędziami oraz jak najlepszymi technikami pracy nad sobą i nad relacjami z drugim człowiekiem. Nauczymy Was co zrobić, aby wywrzeć dobre wrażenie na rozmówcy, podtrzymać jego zainteresowanie oraz przekonać go do siebie. Dużą uwagę poświęcimy kwestiom związanym z empatią oraz mową ciała, dzięki którym łatwiej będzie Wam zrozumieć rozmówcę, rozpoznać i uszanować jego punkt widzenia, a także bezinwazyjne zaproponować nowe rozwiązania, które warto poddać rozwadze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!