Chat with us, powered by LiveChat

Szkolenia interpersonalne – komunikacja interpersonalna to klucz do sukcesu

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie z komunikacji interpersonalnej uwrażliwi pracowników na drugiego człowieka – wzmocni empatię, a także umiejętność zrozumienia innych ludzi i rozpoznawania ich potrzeb oraz uczuć. Zdolność sprawnej komunikacji i zauważania punktu widzenia współpracowników lub klientów znacząco wpłynie zarówno na atmosferę, jaka panuje w firmie, jak i na satysfakcjonujący kontakt z otoczeniem. To natomiast bezpośrednio przełoży się na osiągane wyniki oraz dobry wizerunek marki.

New way. Pleasant four students having debate and using laptop

Komunikacja interpersonalna – szkolenie jest niezwykle ważne!

Każdy ma swoje nawyki i przyzwyczajenia, które niekiedy mogą negatywnie wpływać na to, jak odbiera nas otoczenie. Szkolenie z komunikacji interpersonalnej pozwoli wzmocnić atuty i wyeliminować błędy, a wady przekuje w zalety. Zespół doświadczonych ekspertów nauczy Was nie tylko tego, jak rozmawiać z drugim człowiekiem, ale też – jak właściwie się prezentować. Ważne są tutaj takie zagadnienia, jak mowa ciała, jasne wyrażanie myśli i uczuć, odpowiednie sygnalizowanie potrzeb, udzielanie rad oraz umiejętne przyjmowanie uzasadnionej, merytorycznej krytyki.

Szkolenie interpersonalne – dla wartościowych relacji

W trakcie szkolenia interpersonalnego pracownicy nauczą się jak budować trwałe, wartościowe relacje, jak i kiedy stawiać granice oraz w jaki sposób dbać o komfort swój i innych. To nie tylko nauka dobrego słuchania i nienagannej prezencji, ale też trening rozwoju osobistego, który umożliwi odnalezienie własnego “ja”. To ważne, by znać swoje atuty, wierzyć we własną wartość i z szacunkiem traktować zarówno siebie, jak i drugiego człowieka – dzięki temu uda nam się zbudować szczere relacje, które w biznesie owocować będą udaną, długoterminową współpracą oraz jak najlepszymi opiniami.

Young asian creative hipster female leader standing and making presentation at modern office happy talking and brainstorming idea with teamwork. Casual asian people business meeting workshop concept.

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej – niezbędne narzędzia i najlepsze techniki

Podczas szkolenia zapoznamy Was z najbardziej skutecznymi narzędziami oraz jak najlepszymi technikami pracy nad sobą i nad relacjami z drugim człowiekiem. Nauczymy Was co zrobić, aby wywrzeć dobre wrażenie na rozmówcy, podtrzymać jego zainteresowanie oraz przekonać go do siebie. Dużą uwagę poświęcimy kwestiom związanym z empatią oraz mową ciała, dzięki którym łatwiej będzie Wam zrozumieć rozmówcę, rozpoznać i uszanować jego punkt widzenia, a także bezinwazyjne zaproponować nowe rozwiązania, które warto poddać rozwadze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

X