Szkolenie z negocjacji – nie tylko dla handlowców!

Prowadzenie negocjacji biznesowych to niełatwa sztuka, jednak podczas realizowanego przez nas szkolenia zdobędziecie niezbędne narzędzia do satysfakcjonującego finalizowania biznesowych spotkań i osiągnięcia zamierzonego celu. Zadbamy o to, aby przedstawić Wam jak najbardziej skuteczne strategie i techniki negocjacji dotyczące każdego z etapów procesu negocjacji – począwszy od przygotowania, poprzez sam przebieg spotkań negocjacyjnych, na zamykaniu negocjacji kończąc. W celu osiągnięcia porozumienia ważne będą nie tylko kwestie dotyczące merytorycznego poziomu rozmów, ale też aspekty wizerunkowe, w tym mowa ciała i odpowiednia prezencja.

Zapisz się na szkolenie z technik negocjacyjnych w DOOR Poland i poznaj skuteczne style negocjacji!

Negocjacje – specjalistyczne szkolenie to podstawa

Negocjacje to proces bardzo złożony. Ogromnie istotne są tu takie czynniki, jak: sposób efektywnej komunikacji i właściwie dobrane słownictwo, elastyczność idąca w parze z asertywnością, zmysł analityczny, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz ponadprzeciętna empatia. Nie bez znaczenia jest też umiejętne wyznaczenie celów, zdolność do przewidywania ustępstw już na etapie planowania negocjacji, wybór odpowiedniego miejsca i czasu spotkania oraz skuteczność w zawieraniu transakcji/kontraktu. Istotne, by jak najszybciej zyskać zaufanie i przychylność rozmówcy – podpowiemy, jak to zrobić! Opowiemy Ci, jak wyglądają skuteczne style negocjowania, które ułatwią cały proces negocjacji i zapewnią Ci sukces w trakcie rozmów.

Szkolenie z negocjacji – kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa

Podczas szkolenia z negocjacji staramy się zapoznać Was z jak najlepszymi sposobami radzenia sobie ze stresem, z nieufnością lub nieprzychylnym nastawieniem rozmówcy ze strony przeciwnej oraz z próbami manipulacji przez drugą stronę. Doświadczeni eksperci podpowiedzą Wam, jak skutecznie bronić cen, kiedy decydować się na ustępstwa oraz w jaki sposób bezproblemowo doprowadzić do zakończenia procesu negocjacyjnego i osiągnąć pomyślny koniec negocjacji. Pokażemy, jak opierać się wywieraniu presji, które w procesie negocjacji może stosować druga strona. To ważne, by poznać również własny styl negocjowania i zdawać sobie sprawę zarówno z jego mocnych stron, jak i wad. Świadomość własnych przyzwyczajeń pozwoli wzmocnić zalety i wyeliminować niepożądane nawyki. Przecież wszyscy chcemy uniknąć sytuacji, w której stare przyzwyczajenia zniwelują wysiłki podejmowane podczas negocjacji.

Techniki negocjacji – każda faza negocjacji opanowania do perfekcji!

Rozwijanie umiejętności negocjacyjnych wymaga kompleksowego podejścia oraz wsparcia doświadczonych specjalistów. Kontakt z ekspertem pozwoli odnaleźć jak najlepszy styl negocjacji, uwrażliwi na różne rozwiązania i przygotuje do sprawnego rozpoznawania chwytów manipulacyjnych stosowanych przez obie strony. Ćwiczenia przeprowadzone na wielu scenariuszach umożliwią wypracowanie najbardziej skutecznych technik i strategii, które zaowocują podejmowaniem satysfakcjonujących decyzji oraz działań. Dobrze przeprowadzone negocjacje to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa! Poznaj techniki negocjacyjne, dzięki którym ta standardowa procedura przebiegnie w przyjaznej atmosferze i zakończy się korzystnie.

Czy szkolenia z negocjacji są dla Ciebie?

Kursy i szkolenia z negocjowania są dobrą propozycją dla Ciebie, jeżeli:

  • jesteś handlowcem, dyrektorem, menedżerem,
  • masz swoją firmę lub usługę, którą sprzedajesz,
  • w pracy prowadzisz negocjacje zakupowe lub sprzedażowe,
  • masz doświadczenie w negocjowaniu, ale chcesz poznać nowe techniki negocjacji,
  • masz za sobą kurs negocjacji, ale szukasz czegoś więcej.

Dobra technika negocjacyjna sprawi, że zmniejszysz cenę, wydłużysz czas płatności i osiągniesz każdy inny cel, który Cię interesuje.

Zobacz, co zyskasz po kursie negocjacji

Kiedy warto zdecydować się na wycofanie oferty? Jak działa prawo niedostępności? Jak przekształcić daną propozycję w rozwiązanie korzystne dla Ciebie? Jak rozmawiać z negocjatorem po drugiej stronie? Jak powinno wyglądać zamykanie negocjacji? Te i inne kwestie poruszymy podczas szkolenia z negocjacji. Sprawdź, czego nauczysz się na kursie i jakie umiejętności negocjacyjne zdobędziesz.

  • Przekonasz się, które techniki negocjacyjne naprawdę działają i jak je stosować.
  • Od razu sprawdzisz w praktyce taktyki negocjacyjne i style negocjacji i zyskasz feedback od trenera.
  • Dzięki praktycznym ćwiczeniom zdobędziesz doświadczenie w negocjacji.
  • Dowiesz się, jak efektywnie stosować triki negocjacyjne.

Podczas szkolenia każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe. Program szkolenia obejmuje wiedzę z zakresu negocjacji handlowych, techniki wywierania wpływu podczas spotkać negocjacyjnych, właściwego przygotowania do spotkania i nie tylko. Szkolenie prowadzone jest przez trenera, który organizuje ćwiczenia, podczas których uczestnicy wykorzystują w praktyce poznane techniki oraz narzędzia. Przejdziemy przez najtrudniejsze sytuacje negocjacyjne, a Ty w praktyce zastosujesz triki i chwyty taktyki negocjacyjnej. Nauczysz się swobodnie negocjować i budować z kontrahentem pozytywną relację. Profesjonalna sprzedaż nie będzie już problemem.

Weź udział w szkoleniu i naucz się efektywnej negocjacji!

Chcesz zyskać pewność siebie w negocjacjach? Zdobyć doświadczenie jako negocjator? Zapraszamy na szkolenia zamknięte oraz szkolenia otwarte prowadzone przez doświadczonych trenerów DOOR Poland. Weź udział w szkoleniu z negocjacji wraz ze swoimi pracownikami i naucz się technik skutecznej negocjacji. Napisz do nas e-mail door@door.com.pl albo zadzwoń pod numer telefonu +48 662 287 280, aby zapisać swój zespół na szkolenie.