Szkolenie z negocjacji – nie tylko dla handlowców!

Prowadzenie negocjacji to niełatwa sztuka, jednak podczas realizowanego przez nas szkolenia zdobędziecie niezbędne narzędzia do satysfakcjonującego finalizowania biznesowych spotkań. Zadbamy o to, aby przedstawić Wam jak najbardziej skuteczne strategie i techniki dotyczące każdego z etapów procesu negocjacji – począwszy od przygotowania, poprzez sam przebieg, na zamykaniu negocjacji kończąc. Ważne będą tutaj nie tylko kwestie dotyczące merytorycznego poziomu rozmów, ale też aspekty wizerunkowe, w tym mowa ciała i odpowiednia prezencja.

Negocjacje – specjalistyczne szkolenie to podstawa

Negocjacje to proces bardzo złożony. Ogromnie istotne są tu takie czynniki, jak: sposób komunikacji i właściwie dobrane słownictwo, elastyczność idąca w parze z asertywnością, zmysł analityczny, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz ponadprzeciętna empatia. Nie bez znaczenia jest też umiejętne wyznaczenie celów, zdolność do przewidywania ustępstw już na etapie planowania negocjacji, wybór odpowiedniego miejsca i czasu spotkania oraz skuteczność w zawieraniu transakcji/kontraktu. Istotne, by jak najszybciej zyskać zaufanie i przychylność rozmówcy – podpowiemy, jak to zrobić!

Szkolenie z negocjacji – kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa

Podczas szkolenia z negocjacji staramy się zapoznać Was z jak najlepszymi sposobami radzenia sobie ze stresem, z nieufnością lub nieprzychylnym nastawieniem rozmówcy oraz z próbami manipulacji. Doświadczeni eksperci podpowiedzą Wam, jak skutecznie bronić cen, kiedy decydować się na ustępstwa oraz w jaki sposób bezproblemowo doprowadzić do zakończenia procesu negocjacyjnego. To ważne, by poznać również własny styl negocjowania i zdawać sobie sprawę zarówno z jego mocnych stron, jak i wad. Świadomość własnych przyzwyczajeń pozwoli wzmocnić zalety i wyeliminować niepożądane nawyki.

Szkolenie z negocjacji – każda faza negocjacji opanowania do perfekcji!

Rozwijanie umiejętności negocjacyjnych wymaga kompleksowego podejścia oraz wsparcia doświadczonych specjalistów. Kontakt z ekspertem pozwoli odnaleźć jak najlepszy styl negocjacji, uwrażliwi na różne rozwiązania i przygotuje do sprawnego rozpoznawania chwytów manipulacyjnych. Ćwiczenia przeprowadzone na wielu scenariuszach umożliwią wypracowanie najbardziej skutecznych technik i strategii, które zaowocują podejmowaniem satysfakcjonujących decyzji oraz działań. Dobrze przeprowadzone negocjacje to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa!